موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی هیات تجاری

a/103038 :کد

البرز میزبان هیات تجاری پرتغال

هیاتی ازکشور پرتغال سه شنبه هفته جاری به استان سفر می کند.

  شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۳۴۴   
 تحلیل ایران -هیاتی ازکشور پرتغال سه شنبه هفته جاری به استان سفر می کند.

دبیر کل اتاق بازرگانی استان البرزاعلام کرد که هیات ۷ نفره تجاری از کشور پرتغال سه شنبه هفته جاری به این استان سفر می کند.

یه گزارش تحلیل ایران مسعود قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت: اعضای این هیات اقتصادی با هدف برقراری تعامل تجاری با فعالان اقتصادی استان البرز به ایران سفر خواهند کرد.
وی با ذکر این نکته که هیات تجاری پرتغال در سال جاری برای دومین بار است که به استان البرز سفر می کند، افزود: تلاش ما بر این است تا کشور پرتغال به عنوان پل ارتباطی مناسب زمینه حضور ایران در بازار آفریقا و آمریکای لاتین را فراهم کند.
قاسمی با اشاره به اینکه بستر سازی لازم برای مشارکت و سرمایه گذاری خارجی در استان البرز فراهم شده، اظهار کرد: آشنا کردن هیات های تجاری خارجی با ظرفیت ها و توانمندی های استان برنامه مهم اتاق بازرگانی البرز است.
وی گفت: هیات تجاری پرتغال متشکل از مسئولان و کارشناسان شرکت ها در زمینه نوشیدنی ها، بسته بندی دارو، بازیافت پلاستیک و تولید لوزام منزل است.
دبیرکل اتاق بازرگانی البرز خاطرنشان کرد: تا کنون ارتباط تجاری و اقتصادی استان البرز با برخی کشورها برقرار شده و تلاش بر این است تا کشور و البرز را از واردات محوری به سوی صادرات محور هدایت کنیم.
وی افزود:در فضای برجام تا کنون هیات های از اکراین، بوسنی، ایتالیا، کرواسی، لهستان، فرانسه و استونی برای برقراری روابط تجاری و بازرگانی به استان البرز سفر کرده اند.


//ایرنا

                               

تجارت بین الملل                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :