موضوعات ‌مرتبط: سیاسی اقتصاد

a/109789 :کد

گزارش کار در حوزه اقتصاد مقاومتی

اطلاع رسانی درباره دستاوردهای ستاد اقتصاد مقاومتی ضرورت دارد

  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۲
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -اطلاع رسانی درباره دستاوردهای ستاد اقتصاد مقاومتی ضرورت دارد

استاندار البرز گفت: پیشنهاد می شود که گزارش کار دستگاه ها در حوزه اقتصاد مقاومتی به اطلاع مردم برسد تا از دستاوردهای آن مطلع شوند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا، سید حمید طهایی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز که بعد از ظهر یکشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به لزوم تسری اقدامات سازمان استاندارد در تمامی ابعاد استان، افزود: فعالیت این سازمان بسیار گسترده و حساس است.
وی ادامه داد: استاندارد از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو نیاز است که در استان موارد بسیاری را تحت نظارت و پوشش قرار دهد.
طهایی گفت: داده های هواشناسی برای انجام اقدامات کشاورزی بسیار حائز اهمیت است همچنین باید از امکانات موجود در استان بهره برداری بیشتر داشته باشیم.
وی افزود: چند ساعت قبل از آغاز سرما می توان از طریق هواشناسی اعلام کرد تا کشاورزان تدابیر لازم را در این رابطه داشته باشند، چراکه امکان پیش بینی وجود دارد.
استاندار البرز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه بهزیستی البرز اضافه کرد: حجم کار در این حوزه بسیار زیادی است از این رو نیاز است که تمامی سازمان ها و دستگاه های در این رابطه همراهی بیشتری داشته باشند.

                               

اقتصاد                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :