موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جشنواره

a/88986 :کد

0

اهداء جایزه منتخب جشنواره بین المللی کارتون به دانش آموز الب

  چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۴
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -اهداء جایزه منتخب جشنواره بین المللی کارتون به دانش آموز الب

مدیرآموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج البرز از اهداء دیپلم افتخار و جایزه منتخب جشنواره بین المللی کارتون برلین ۲۰۱۶ در آلمان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ،،،عبدالکریم رستمی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: گلناز ثروتیان از هنرآموزان هنرستان فنی حرفه ای ولایت ناحیه سه کرج در این جشنواره موفق به کسب افتخاری دیگر برای ایران اسلامی شد.
وی اظهار کرد: اثر خلاقانه این هنر جو در بین آثار شرکت کنندگان 70 کشور به عنوان اثر برتر منتخب شده است که این رویکر نشان از توانمندی و استعداد دانش آموزان ایران زمین دارد.
رستمی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی 95 -94 دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه 3 کرج البرز در مسابقات مختلف استانی ، کشوری و بین المللی 39 رتبه برتر کسب کرده اند خاطرنشان شد: این هنرجو با کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره بین المللی کارتون برلین برگی زرین به توفیقات این ناحیه در یک رقابت جهانی افزود.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج البرز گفت: شصت و هفتمین جشنواره مردمی بین المللی کارتون برلین آلمان با موضوع زباله ' ظرف بازیافتی ، کیسه پلاستیکی و تفکیک ' هفته جاری در آلمان برگزار شد.
وی در ادامه به موفقیت های این هنراموز ناحیه سه کرج در عرصه هنری پرداخت و بیان کرد: وی در زمینه کارتون و تصویر سازی نیز رتبه برتر کشور را در کارنامه هنری اش به ثبت رسانده است.
البرز 430 هزار دانش آموز دارد که حدود 100 هزار نفر آن در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج تحصیل می کنند.


//ایرنا

                               

جشنواره                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :