موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست جشنواره

a/90396 :کد

0

رشد ۱۰۰ درصدی شرکت کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی

  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۰
تعداد بازدید : ۳۰۹   
 تحلیل ایران -رشد ۱۰۰ درصدی شرکت کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز با تاکید بر اینکه جامعه ای موفق است که جمعیت کتاب خوان داشته باشد، گفت که شرکت کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام شمس الله فلاح در آیین اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی، با اشاره به رشد 100 صدی شرکت کنندکان در ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مقایسه با دوره های قبل، افزود: استقبال از ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی قابل توجه است و باید از این اتفاق خشنود بود.
وی بیان کرد: این استقبال سال به سال باید افزایش یابد چرا که جامعه یا خانواده ای موفق خواهد بود که علاقه مند به کتاب و کتاب خوانی باشد.
فلاح با بیان آن که از استان البرز 5 هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت داشتند، گفت: امیدوارم در دوره های بعدی شاهد افزایش تعداد شرکت کنندکان در حوزه کتابخوانی باشیم، حضور این تعداد شرکت کننده از استان البرز در جشنواره کتابخوانی رضوی، مایه مباهت است.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز، اظهار کرد: در ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی که در سه بخش کودکان، نوجوان و بزرگسالان برگزار شد، 235 هزار نفر به صورت مکتوب و آنلاین حضور داشتند که در پایان بیست و یک نفر حائز تقدیر خواهند شد.
وی با اشاره به کتاب های ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی، افزود: کتاب علی ابن موسی الرضا در بخش بزرگسالان، اعترافات غلامان در بخش نوجوانان و دوست مهربان کبوترها در بخش کودکان برای ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی در نظر گرفته شده بود.
فلاح با تشکر از تمام خانواده ها برای شرکت در این جشنواره، گفت:
از همه عزیزان بخصوص از خانواده های شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی تشکر می کنم و خوشحال هستم که آنان امام رضا (ع) و کتاب را از خودشان می دانند.
به گفته وی، در ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنندگان اهل تسنن نیز حضور داشتند.
استقبال خانواده از آیین اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی به حدی است که سالن میلاد جواب گوی آنان نیست و بسیاری به صورت ایستاده مراسم را دنبال می کنند.


//ایرنا

                               

جشنواره                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :