موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی معلم

a/99409 :کد

0

تلاش ها براجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان معطوف شده است

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۴
تعداد بازدید : ۳۴۹   
 تحلیل ایران -تلاش ها براجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان معطوف شده است

وزیرآموزش وپرورش در کرج : تلاش براین است که طرح رتبه بندی برای معلمان به طور کامل اجرا شود.

به گزارش تحلیل ایران، علی اصغر فانی روزچهارشنبه درنشست با نمایندگان معلمان استان البرز در دبستان حضرت فاطمه الزهرا(س) مهر شهرکرج، به موضوع اجرای طرح رتبه بندی برای معلمان پرداخت وافزود: حقوق معلمان دردولت تدبیر امید رشد میانگین 85 درصدی داشته هرچند که این افزایش به دلیل نیاز معلمان درامورمعیشتی کافی نیست و به دنبال آن هستیم تا کاستی ها درهیات دولت مطرح و این طرح به طورکامل اجرا شود.
وی بیان داشت: البته اعتراض های معلمان نیز باید قدری منصفانه باشد زیرا دولت تدبیرو امید گام های خوبی برداشته شده و کم کاری های که درگذشته بوده است.
وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: دولت تدبیر وامید درطول سه سال گذشته خدمات خوبی در زمینه رفاهی و حمایت هایی همچون افزایش حقوق وبازنشستگی برای معلمان درکارنامه کاری خود به ثبت رسانده است به گونه ای که این خدمات دردولت های گذشته بسیار کمرنگ بوده است.
وی افزود: باید آموزش و پرورش با نگاه ملی مورد توجه قرار گیرد و نه به عنوان یک دستگاه آموزشی دیده شود چرا که زیرمجموعه های تاثیرگذاری این دستگاه بسیار گسترده است.
وزیرآموزش و پرورش گفت: معلم از دیرباز بین مردم جایگاه ویژه ای داشته و امروز معلمان در جایگاه نخست مردم داری قرار دارند.
وی اضافه کرد: بزرگترین سرمایه های جامعه به معلمان سپرده می شود تا با کسب علم و دانش رشد و تعالی پیدا کنند.
فانی به رشد فزاینده پژوهشی و دسترسی آسان گروه های مختلف سنی در جامعه
به منابع مرجع علمی اشاره کرد و گفت: امروز معلمان درکشور نقش مرجع را دارند، به این معنا که قشرهای مختلف مردم ازتجارب علمی و شغلی این عزیزان در جامعه برای حل مشکلاتشان بهره می گیرند.
وی تاکید کرد که معلمان در کشور رتبه اول مردم داری و خدمات رسانی به مردم را به خود اختصاص داده اند چون با ارزشمند ترین سرمایه های کشور که همان نیروی انسانی است به این قشر سپرده می شود.
فانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش خیرین در کمک به وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز میزان مشارکت خیرین مدرسه ساز در کشور به مرز 11 هزار میلیارد ریال رسیده است .


//ایرنا

                               

معلم                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :