موضوعات ‌مرتبط: ورزشی تیم امید شهرداری

a/110927 :کد

سرمربی تیم فوتبال امید شهرداری اردب

تیم امید شهرداری می توانست مقابل فرابرترفریدون‌کنار برنده باشد

  پنجشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -تیم امید شهرداری می توانست مقابل فرابرترفریدون‌کنار برنده باشد

سرمربی تیم فوتبال امید شهرداری اردبیل گفت: اگر از فرصت‌های پیش‌آمده مقابل تیم فرابرتر فریدون‌کنار استفاده می‌کردیم برنده بازی می‌شدیم.

سرمربی تیم فوتبال امید شهرداری اردبیل گفت: اگر از فرصت‌های پیش‌آمده مقابل تیم فرابرتر فریدون‌کنار استفاده می‌کردیم برنده بازی می‌شدیم.

سجاد پارسی، صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل، اظهار داشت: بارندگی در روزهای اخیر باعث از دست رفتن کیفیت زمین مسابقه شده بود و انجام کارهای تاکتیکی برای هر دو تیم با مشکلات زیادی روبرو شده بود.
وی افزود: در پانزده دقیقه نخست بازی با حفظ توپ و انجام بازی تهاجمی موفق به زدن گل اول شدیم و چندین فرصت مناسب را نیز از دست دادیم و اگر از فرصت‌های پیش آمده استفاده می‌کردیم پیروز میدان بودیم.
پارسی گفت: چهارشنبه هشتم دی‌ماه یک دیدار سخت مقابل نساجی مازندران خواهیم داشت و امیدواریم موفق به کسب نتیجه مناسب در این رقابت باشیم.
سرمربی تیم فوتبال امید شهرداری اردبیل تصریح کرد: موثرترین بازیکنان تیم در این مسابقه علی نظر‌زاده، جاوید شاه‌حسینی و وحید مهرآوران بودند که مهارت و تیزهوشی خود را در زمین مسابقه نشان دادند.  
دیدار تیم‌های فرابرتر فریدون‌کنار با شهرداری اردبیل از هفته نهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک امیدهای کشور با وجود فرصت‌های گل‌زنی متعدد روی دروازه هر دو تیم در نهایت با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید.

                               

تیم فوتبال                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :