موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امداد و نجات

a/110936 :کد

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی

۱۲۷ مورد امداد و نجات در هشت ماهه اول سال

  پنجشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۳
تعداد بازدید : ۴۱۹   
 تحلیل ایران -۱۲۷ مورد امداد و نجات در هشت ماهه اول سال

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از انجام ۱۲۷ مورد عملیات امداد و نجات در سطح شهر اردبیل طی هشت‌ماهه اول سال جاری خبر داد.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از انجام ۱۲۷ مورد عملیات امداد و نجات در سطح شهر اردبیل طی هشت‌ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، محمدرضا یعقوبی گفت: ۳۳ درصد از عملیات و در واقع بیشترین میزان آن مربوط به حوادث محبوس شدن است .

وی با اشاره به اینکه پس از حوادث محبوس شدن28 درصد از حوادث مربوط به تصادفات و 9 درصد مربوط به نشت آب است گفت : در عین حال در این مدت به حوادثی از جمله سقوط افراد از ارتفاع، سقوط خودرو در رودخانه، خودکشی، غریق، گازگرفتگی، انفجار گاز شهری ، ریزش آوار و سقوط در چاه امداد رسانی شده است .

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل افزود: بیشترین عملیات امداد و نجات از ایستگاه شماره دو با ۵۰ مورد انجام شده است .

یعقوبی با بیان اینکه در عملیات امداد و نجات ۱۵۱ خودرو اعزام شده و ۳۱۱ مأمور آتش‌نشانی مشارکت داشتند، اضافه کرد: در کل عملیات امداد و نجات به ۱۰۱ مصدوم امدادرسانی شده و در کل ۱۲ نفر فوت شدند .

                               

آتش نشانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :