موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مراسم

a/111371 :کد

در محل فرمانداری اردبیل برگزار شد:

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین مرحوم استاد سلیم موذن زاده

  دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۸
تعداد بازدید : ۱۵۲   
 تحلیل ایران -جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین مرحوم استاد سلیم موذن زاده

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین درگذشت فخرالذاکرین سلیم موذن‌زاده اردبیلی در محل فرمانداری اردبیل برگزار شد.

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین درگذشت فخرالذاکرین سلیم موذن‌زاده اردبیلی در محل فرمانداری اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین درگذشت فخرالذاکرین سلیم موذن‌زاده اردبیلی  که با حضور فرماندار، شهردار اردبیل، رئیس شورای شهر و کلیه اعضای شورای تامین شهرستان برگزار شد، مقرر گردید مجلس اربعین فخرالذاکرین استاد حاج سلیم موذن‌زاده اردبیلی روز پنج شنبه نهم دی ماه از ساعت ۱۴ ظهر در محل مسجد اعظم برگزار شود.

شهردار اردبیل در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این مجموعه در طول برگزاری مراسم تشییع زنده یاد حاج سلیم موذن‌زاده اردبیلی، اظهار کرد: شهرداری از باب وظیفه و ارادتی که به اهل بیت(ع) دارد، همیشه در جهت بزرگداشت خادمان اهل بیت(ع) در صحنه بوده و خواهد بود.

حمید لطف اللهیان با اشاره به استقبال پرشور و غیرقابل پیش بینی مردم حسینی اردبیل از مراسم تشییع حاج سلیم موذن‌زاده، گفت: همه تلاش ما بر این است تا با تجربه گرفتن و در نظر داشتن کاستی های احتمالی این مراسم، نسبت به برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین استاد موذن‌زاده اقدام کنیم.

وی افزود: همکاران ما در شهرداری اردبیل به رغم سردی هوا، نسبت به اجرایی کردن مقبره حاج سلیم موذن‌زاده اقدام کردند و با توجه به اقدامات صورت گرفته، پیش بینی می کنیم این مقبره تا مراسم اربعین درگذشت حاج سلیم به بهره برداری برسد.

لطف اللهیان با بیان اینکه، مسیر دسترسی به آرامستان بهشت زهرا(س) اردبیل نیز ساماندهی و زیباسازی شده است، خاطرنشان کرد: قطعه مفاخر استان اردبیل در این آرامستان را به شکل شایسته تری برای مفاخر استان آماده خواهیم کرد.

وی اقداماتی نظیر سیاه پوشی محوطه و درون مسجد اعظم، تامین سیستم صوتی این مسجد، تامین اتوبوس های لازم جهت ایاب و ذهاب عموم شرکت کندگان در مراسم به محل آرامگاه حاج سلیم و همچنین برقراری ایستگاه‌های صلواتی را از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده شهرداری اردبیل جهت انجام در مراسم گرامیداشت اربعین فخرالذاکرین سلیم موذن‌زاده اردبیلی برشمرد.

 ودود موذن‌زاده، فرزند حاج سلیم موذن‌زاده اردبیلی نیز در این جلسه با قدردانی از حضور حماسی مردم در مراسم تشییع استاد سلیم موذن زاده، گفت: مردم اردبیل حماسه ای خلق کردند که به جرات می توان گفت در صد سال گذشته بی سابقه بود.

وی اظهار کرد: تلاش داریم در سایه تلاش پرسنل و مدیران زحمت کش مجموعه شهرداری اردبیل و بالاخص شهردار محترم، مقبره حاج سلیم را را برای رونمایی در روز اربعین درگذشت ایشان، آماده کنیم.

                               

آرامستان                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :