موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی تجهیزات اطفا حریق

a/111372 :کد

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی

ساختمان های مرتفع باید مجهز به تجهیزات اطفاحریق باشد

  دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۳
تعداد بازدید : ۱۳۶   
 تحلیل ایران -ساختمان های مرتفع باید مجهز به تجهیزات اطفاحریق باشد

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت : نبود تجهیزات اطفا حریق در ساختمان های مرتفع خسارات ناشی از بروز حریق را تشدید می کند

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت : نبود تجهیزات اطفا حریق در ساختمان های مرتفع  خسارات ناشی از بروز حریق را تشدید می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، محمود رضا یعقوبی گفت رعایت ضوابط ایمنی در احداث ساختمان های بلند مرتبه به ویژه بناهای بیش از شش طبقه دامنه حوادث درهنگام بروز حریق را کاهش می دهد.

وی تصریح کرد: مجهز کردن ساختمان ها به تجهیزاتی مانند منبع آب جان پناه و یا حتی تجهیزات ساده همچون کپسول آتش نشانی می تواند در تسریع عملیات اطفا حریق و کاهش صدمات جانی موثر باشد.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل افزود: در صورتی که ساختمان بر اساس ضوابط تجهیز شده باشد حتی یک مأمور آتش‌نشانی می‌تواند آتش را خاموش کند و نیازی به اعزام تیم آتش‌نشانی نیست.

وی با تاکید به نیاز سازمان به خرید نردبان آتش نشانی گفت : درکنار رعایت ضوابط ایمنی خرید این نردبان که هم اکنون در حال طی مراحل اداری است می تواند در عملیات اطفای حریف بناهای بلند نقش موثری داشته باشد.

                               

آتش نشانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :