موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/111907 :کد

همزمان بااربعین استادسلیم موذن زاده

رونمایی از مقبره مرحوم موذن زاده

  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۵
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -رونمایی از مقبره مرحوم موذن زاده

همزمان با اربعین استاد سلیم موذن زاده مراسم فاتحه خوانی و رونمایی از مقبره آن استاد با حضور آیت ا.. سید حسن عاملی، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، شهردار اردبیل و سایر مسوولان و نم

همزمان با اربعین استاد سلیم موذن زاده مراسم فاتحه خوانی و رونمایی از مقبره آن استاد با حضور آیت ا.. سید حسن عاملی، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، شهردار اردبیل و سایر مسوولان و نمایندگان استان در قطعه مفاخر آرامستان بهشت زهرا (س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، شهردار اردبیل در آغاز مراسم رونمایی از مقبره فخرالذاکرین استاد سلیم موذن زاده اردبیلی به میهمانان حاضر در مراسم خیرمقدم گفت .

 حمید لطف اللهیان ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین در مراسم گفت: مقبره استاد سلیم موذن زاده در عرض کمتر از ۴۰ روز و با تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش شهرداری بخصوص سازمان آرامستان‌ها تکمیل شده است .

وی با قدردانی از همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و ادارات استان با شهرداری، افزود: استاد ودود موذن زاده هم در تمامی مراحل اجرای مقبره و یادمان این آرامگاه همراه شهرداری اردبیل بودند .

شهردار اردبیل همچنین اظهار کرد: مقبره استاد سلیم موذن زاده اردبیلی و در کل قطعه مفاخر استان در آرامستان بهشت زهرا(س) اردبیل را در شان و جایگاه مفاخر بزرگ این شهر پرافتخار و حسینی خواهیم ساخت .

                               

استاد سلیم موذن زاده                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :