موضوعات ‌مرتبط: ورزشی مسابقات آسیایی

a/112234 :کد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:

۳۰ ورزشکار اردبیلی شانس حضور درمسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا را دارند

  ﺳﻪشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۰
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -۳۰ ورزشکار اردبیلی شانس حضور درمسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا را دارند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت که ۳۰ ورزشکار از این استان شانس حضور در مسابقات و بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی را دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت که 30 ورزشکار از این استان شانس حضور در مسابقات و بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی را دارند.

به گزارش ایرنا ، ایوب بهتاج روز سه شنبه در نشست هم اندیشی معاونین ورزشی ، روسای گروه ورزشی قهرمانی و حرفه ای و امور بانوان استان های شمال غرب کشور در شهر سرعین افزود: جلسه های متعددی برای حضور پرقدرت ورزشکاران این استان در این دوره از مسابقات برگزار شده است.
او اظهار کرد: با کمک استاندار و متولیان ورزش استان ورزشکاران شناسایی شده تحت نظر هستند و دوره های آموزشی مختلفی را برای آمادگی بهتر می گذرانند تا در اوج توان و با قدرت در مسابقات حاضر شوند.
وی برگزاری کارگروه ورزشی شمال غرب کشور در استان اردبیل را در توسعه ورزش این استان ها مثمر ثمر دانست و افزود: استان های شمال غرب کشور دارای ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی زیادی هستند و می توان با برنامه ریزی صحیح و تعامل و همکاری با یکدیگر شاهد توسعه هر چه بیشتر ورزش این مناطق شد.
او اظهار کرد: برخی از استان های شمال غرب کشور دارای استعدادهای ورزشی بسیار عالی بوده و برخی ها در حوزه آموزش مربیان و داوران حرفهای زیادی برای گفتن دارند که با هم افزایی می توانند نتایج ورزشی بهتری داشته باشند.
وی گفت: پس از دو سال برگزاری المپیاد زیر 16 سال در استان اردبیل با پیشنهاد مسوولان این استان این المپیاد در استان های شمال غرب کشور با شرکت ورزشکاران استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، کردستان و زنجان به صورت منطقه ای برگزار خواهد شد.
او افزود: تاکنون سه جلسه در این زمینه برگزار شده و پیشنهادها بررسی و تصمیم ها در جلسه امروز جمع بندی و مصوب شد.
به گفته بهتاج ، هفته اول بهمن ماه نیز جلسه ای با حضور مدیران کل ورزش و جوانان پنج استان شمال غرب کشور ، معاون ورزشی وزیر ورزش و جوانان و نیز مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان در ارومیه برگزار می شود تا این تفاهم نامه امضا و اجرایی شود.
نشست هم اندیشی معاونان ورزش استان های شمالغرب کشور به مدت 2 روز با هدف هم افزایی و همکاری بیشتر مسوولان ورزشی استان های شمالغرب کشور و مشخص کردن تقویم ورزشی سال 96 این استان ها در سرعین برگزار می شود.
بر اساس تفاهم نامه ای که سه ماه قبل بین استان های شمال غرب کشور منعقد شده بود تیم ووشو استان اردبیل به مسابقات شهرستان جلفای آذربایجان شرقی و تیم بوکس استان به مسابقات شهرستان میاندوآب آذربایجان غربی اعزام شد. 
سرعین در 27 کیلومتری غرب اردبیل قرار دارد.

                               

ورزشکاران                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :