موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امداد و نجات

a/112264 :کد

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی:

۷۴ درصد از حوادث امداد و نجات در اردبیل مربوط به آسانسور است

  چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۹
تعداد بازدید : ۱۳۴   
 تحلیل ایران -۷۴ درصد از حوادث امداد و نجات در اردبیل مربوط به آسانسور است

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: در هشت‌ماهه نخست سال جاری ۷۴.۲۶ درصد از حوادث امداد و نجات مربوط به گیر کردن در آسانسور است .

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: در هشت‌ماهه نخست سال جاری ۷۴.۲۶ درصد از حوادث امداد و نجات مربوط به گیر کردن در آسانسور است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، محمدرضا یعقوبی تصریح کرد: اغلب ساختمان‌های بلندمرتبه با مشکل آسانسورهای غیراستاندارد مواجه هستند که موجب می‌شود آتش‌نشانی تماس‌های متعددی برای عملیات امداد و نجات به دلیل گیر کردن افراد در آسانسور داشته باشد .

وی افزود: از پنج ایستگاه آتش‌نشانی در هشت‌ماهه نخست سال جاری در چهار ایستگاه برای عملیات امداد و نجات آسانسور مأموران اعزام شده‌اند که شامل ۱۸ عملیات در ایستگاه اول، ۳۸ عملیات در ایستگاه دوم، ۱۰ عملیات در ایستگاه سوم و ۳۵عملیات در ایستگاه چهارم است .

به گفته مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از مجموع ۱۳۶ عملیات امداد و نجات ۱۰۱ مورد مربوط به گیر کردن افراد در آسانسور است .

یعقوبی تصریح کرد: بعد از آسانسور ۵.۱۵ درصد از حوادث ناشی از بی‌احتیاطی، ۴.۴۱ درصد واژگون شدن خودرو، ۲.۲۱ درصد نشت گاز شهری، ۲.۲۱ درصد نشت گاز مایع و ۱۱.۷۶ درصد سایر حوادث را شامل می‌شود .

وی تأکید کرد: در این مدت به منظور انجام عملیات امداد و نجات ۱۳۶ خودرو و ۳۲۶ مأمور آتش‌نشانی اعزام شده  و به ۱۴۲مصدوم امدادرسانی شده است .

                               

آتش نشانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :