موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اتوبوسرانی

a/112716 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل

تعبیه سیستم گرمایش از كف در اتوبوس‌های درونشهری

  یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۳
تعداد بازدید : ۱۲۴   
 تحلیل ایران -تعبیه سیستم گرمایش از كف در اتوبوس‌های درونشهری

حمید مظاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل باهوشنگ خندان دل معاون وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشور دیدار کرد .

حمید مظاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل باهوشنگ خندان دل معاون وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشور دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، هوشنگ خندان‌دل، معاو ن امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در جریان بازدید از اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درونشهری کشور که در محل "شهر آفتاب" تهران در حال برگزاری است، با حضور در محل غرفه سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با مدیرعامل این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

خندان‌دل در دیدار با حمید مظاهری، از سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل که برای اولین بار در کشور نسبت به تعبیه سیستم گرمایش از کف در اتوبوس‌های درونشهری اقدام کرده است، قدردانی کرد و گفت: می توانیم از این تجربه موفق و قابل توجه؛ در دیگر سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور نیز استفاده کنیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل نیز در این دیدار با اشاره به برخی مشکلات موجود پیش روی این سازمان در حوزه‌های مینی‌بوسرانی و اتوبوسرانی، کمک و توجه معاون امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به امر نوسازی مینی‌بوس‌ها و بازسازی اتوبوس‌های فعال در اردبیل را خواستار شد و خندان‌دل نیز در این رابطه قول مساعد داد.

                               

سازمان اتوبوسرانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :