موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اتوبوسرانی

a/112718 :کد

در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل

سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل جزو سازمان های برتر معرفی شد

  یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۰
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل جزو سازمان های برتر معرفی شد

سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون شهری جزو سازمان های برتر بین شرکت کنندگان حاضر در اولین دوره نمایشگاه در طراحی خلاقانه معرفی شد .

سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون شهری جزو سازمان های برتر بین شرکت کنندگان حاضر در اولین دوره نمایشگاه در طراحی خلاقانه معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های حمل‌و نقل عمومی درون شهری کشور با حضور جمعی از مدیران سازمان‌های اتوبوسرانی کشور و جمعی از مسئولان شهرستان‌ها در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، جمعه 17 دی ماه برگزار شد .

در مراسم اختتامیه این نمایشگاه سازمان ها و شرکت های برتر در زمینه های مختلف معرفی و تجلیل شد که سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل برای تعبیه گرمایش از کف و بدنه در اتوبوس های داخل شهری در بخش طراحی خلاقانه به عنوان سازمان برتر معرفی شد .

براساس اظهارات حمید مظاهری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل گرمایش از کف  و بدنه اتوبوس های شهری این ویژگی را دارد که در زمان خاموش بودن اتوبوس ها به مدت بیش از 2 ساعت نیز می تواند فضای داخلی را گرم نگه دارد و این طرح در نمایشگاه با استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت و موفق شد به عنوان یکی از سازمان های برتر در این نمایشگاه انتخاب گردد .

                               

سازمان اتوبوسرانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :