موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هوای پاک

a/114465 :کد

شهردار اردبیل در گرامیداشت روز جهانی هوا

تحقق هوای پاك هدف شهرداری اردبیل

  دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۹
تعداد بازدید : ۱۲۰   
 تحلیل ایران -تحقق هوای پاك هدف شهرداری اردبیل

همزمان با گرامیداشت ۲۹ دی روز هوای پاک شهردار اردبیل گفت :اگر چه در تقویم تنها یک روز به هوای پاک اختصاص داده شده است. اما توجه به این عنصر حیاتی نیاز مستمر و همه روزه تمامی انسانهای روی کره زمین است .

همزمان با گرامیداشت 29 دی روز هوای پاک شهردار اردبیل گفت :اگر چه در تقویم تنها یک روز به هوای پاک اختصاص داده شده است. اما توجه به این عنصر حیاتی نیاز مستمر و همه روزه تمامی انسانهای روی کره زمین است .
 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، حمید لطف اللهیان با بیان اینکه امروزه حفاظت از محیط زیست و پاکیزگی آن به یکی از مهمترین مطالبات مردمی در سطح جهان تبدیل شده است افزود :برای شهری همچون اردبیل، مدیریت این پاکی امری‌ است حیاتی و ضروری که تنها با یکپارچگی و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط و از آن مهمتر اراده شهروندان مسؤولیت شناس حاصل خواهد شد.

 

وی خاطر نشان کرد : هدف شهرداری اردبیل تحقق هوای پاک است که در این راستا شهرداری اردبیل اقدام به توسعه باغ ها و پارک های محلی در سطح شهر کرده است.

 

شهردار اردبیل با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در آلودگی هوا دارد گفت : تغییر سبک زندگی، توسعه حمل و نقل عمومی، کیفیت بخشی به سوخت‌های فسیلی و حرکت به سمت انرژی‌های پاک همه و همه از اقداماتی است که باید در این راستا به انجام رسانیدتا هوای پاک پایدار داشته باشیم.

 

وی بیان کرد : امید است با اشتراک مساعی همه مسئولان  و به ویژه مردم ، بتوان هوای پاک را برای نسل های بعدی به یادگار گذاشت و با حفاظت از اقلیم مانع بروز تغییرات ناخوشایند در آن شد  .

 

                               

محیط زیست                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :