موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی همدردی

a/114466 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل

ادای احترام شهروندان اردبیلی به شهدای حادثه ساختمان پلاسكو

  دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -ادای احترام شهروندان اردبیلی به شهدای حادثه ساختمان پلاسكو

جمع کثیری از شهروندان اردبیلی در کنار جمعی از مسوولان، در محل ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل حاضر شده و به شهدای حادثه ساختمان پلاسکو، ادای احترام کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، شامگاه ر

جمع کثیری از شهروندان اردبیلی در کنار جمعی از مسوولان، در محل ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل حاضر شده و به شهدای حادثه ساختمان پلاسکو، ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، شامگاه روز جمعه اول بهمن ماه همزمان با حضور شهروندان اردبیلی برای ادای احترام به شهدای حادثه ساختمان پلاسکو تهران، کارکنان و امدادگران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل نیز با برپایی ایستگاه صلواتی، یاد و خاطره شهدای حادثه ساختمان پلاسکوی تهران را گرامی داشتند.

همچنین، شهروندان اردبیلی در این اجتماع خودجوش با روشن کردن شمع و اهدای گل به آتش‌نشانان و امدادگران حاضر در ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل، مراتب قدردانی خود از تلاش نیروهای جان برکف آتش‌نشان و امدادگر را نشان دادند.

در این حرکت مردمی که با همکاری شهرداری اردبیل و انجمن مردم‌نهاد دیده‌بان طبیعت تدارک دیده شده بود، معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل، مدیرکل مدیریت بحران استانداری و تنی چند از مسوولان استانی حضور داشتند.

                               

آتش نشانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :