موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پیام تسلیت

a/114467 :کد

به مناسبت حادثه ساختمان پلاسكو

پیام تسلیت شهردار اردبیل و اعضای شورای اسلامی شهر

  دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۵
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -پیام تسلیت شهردار اردبیل و اعضای شورای اسلامی شهر

شهردار اردبیل و اعضای شورای اسلامی شهر بمناسبت حادثه آتش‌سوزی سختمان پلاسکو در تهران و شهادت آتش‌نشانان جان بر کف پیام تسلیتی را به بازماندگان این حادثه اعلام کرد .

شهردار اردبیل و اعضای شورای اسلامی شهر بمناسبت حادثه آتش‌سوزی سختمان پلاسکو در تهران و شهادت آتش‌نشانان جان بر کف پیام تسلیتی را به بازماندگان این حادثه اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، متن پیام به شرح زیر است:

ایثار واژه‌ای است که با زندگی نیروهایی گره خورده است که فارغ از جان در معرکه آتش و دود برای نجات جان انسان‌ها جان فشانی کرده و تعهد را به زیباترین شکل آن به نمایش می‌گذارند .

آتش نشانان فداکاری که جانها و دل هایشان از آتش فروزان عشق و وظیفه،تابناک است،چه با شهامت جان خود را برای نجات جان هم میهنان خویش نثار کردند .

حادثه  فاجعه بار و دلخراش آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تهران و شهادت قهرمانانه جمعی از آتش نشانان دلیر کشورمان که جان خویش را برای حفاظت از هموطنانشان به خطر انداختند غم و اندوهی بزرگ بر قلب ملت ایران نشاند

شهردار اردبیل و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن ادای احترام به مقام شامخ درگذشتگان این حادثه تلخ، از خداوند متعال برای خانواده های قربانیان صبر و برای جان باختگان بهشت زیبا مسئلت میکنیم و آمادگی خود را برای امدادرسانی و هر نوع کمک به کاهش این اتفاق رخ داده اعلام می‌نماییم.

                               

آتش نشانان                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :