موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی گردشگری

a/114631 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل

پروژه‌های عمرانی پیرامون «شورابیل» اردبیل در قالب طرح جامع است

  چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۱
تعداد بازدید : ۱۱۸   
 تحلیل ایران -پروژه‌های عمرانی پیرامون «شورابیل» اردبیل در قالب طرح جامع است

جلسه شورای سیاست گذاری منطقه نمونه گردشگری شورابیل با حضور شهردار اردبیل در محل دفتر مدیریت این مجموعه برگزار شد .

جلسه شورای سیاست گذاری منطقه نمونه گردشگری شورابیل با حضور شهردار اردبیل در محل دفتر مدیریت این مجموعه برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل در این جلسه اظهار کرد: بسیاری از طرح های پیش بینی شده برای سال جاری به نحو مطلوب در این مجموعه به اجرا درآمده است و تعداد معدودی که در حال اجرا هستند، با پیگیری ویژه به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید .

وی تصریح کرد: طرح جامع منطقه نمونه گردشگری شورابیل از سوی شورای عالی شهرسازی و همچنین کمیسیون ماده ۵ استانداری به تصویب رسیده است و همه طرح‌های در دست اجرا در این مجموعه نیز در قالب این طرح جامع انجام خواهد پذیرفت .

لطف‌اللهیان کاشت انبوه درخت برای افزایش چشم‌انداز سبز در رینگ دور دریاچه شورابیل را از ضروری‌ترین برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: خارج از چارچوب برنامه و بودجه شهرداری اردبیل هیچ‌گونه اقدامی در این مجموعه انجام نمی پذیرد .

شهردار اردبیل همچنین بر ضرورت توسعه طرح‌های نورپردازی در نقاط پیرامون دریاچه شورابیل تاکید کرد و گفت: برای ایجاد سهولت در امر رفت و آمد شهروندان و گردشگران در داخل این مجموعه، ضمن آماده نمودن قطار گردشگری و دوچرخه و خودروهای پدالی ، نسبت به تهیه و انتشار نقشه راهنمای مجتمع شورابیل اقدام می شود .

این مسوول با بیان اینکه کار ساحل بندی دریاچه شورابیل در نقاط باقی مانده این دریاچه ادامه می یابد، اظهار کرد: همه عملیات عمرانی مربوط به اجرای ورودی جدید شورابیل از سمت موزه دفاع مقدس تا خرداد ماه سال ۹۶ و قبل از آغاز ورود گردشگران تابستانی به پایان می رسد .

شهردار اردبیل همچنین وجود تعداد ۷ باب سرویس بهداشتی در داخل مجموعه گردشگری شورابیل را یادآوری کرد و گفت: در اسرع وقت نسبت به تعمیر و بازسازی قسمت‌های آسیب دیده نمازخانه‌ها و سرویس های بهداشتی موجود اقدام می شود .

                               

مجتمع شورابیل                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :