موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی ایمن سازی

a/115348 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل

تاكید شهردار اردبیل برضرورت ایمن سازی ساختمان های عمومی

  دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -تاكید شهردار اردبیل برضرورت ایمن سازی ساختمان های عمومی

شهردار اردبیل ضمن گرامیداشت یاد شهدای آتش نشان در حادثه آتش سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو تهران، بر صرورت توجه به امر ایمن سازی ساختمان ها و اماکن عمومی تاکید کرد.

شهردار اردبیل ضمن گرامیداشت یاد شهدای آتش نشان در حادثه آتش سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو تهران، بر صرورت توجه به امر ایمن سازی ساختمان ها و اماکن عمومی تاکید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در گفتگو با خبرنگار ما، وقوع حوادث پیش بینی نشده در شهرها را با توجه به ویژگی ها و اقتضای زندگی شهری در دنیای امروز و اشتباه پذیر بودن رفتارهای انسانی، امری تقریبا گریزناپذیر دانست و گفت: اما آنچه که در این میان مهم به نظر می رسد، چگونگی اقدام و برنامه ریزی برای پیشگیری از وقوع حوادث و یا به حداقل رساندن اثرات سوء آن ، در صورت وقوع است.

 

وی ایمن سازی ساختمان ها، بویژه ساختمان ها و اماکن تجاری و خدماتی با کاربردهای مختلف مستعد حوادثی نظیر آتش سوزی، را اولین و موثرترین اقدام در راستای پیشگیری از آسیب های ناشی از وقوع این قبیل حوادث بیان و تاکید کرد: در صورت وقوع حادثه دیگر فرصت آنچنانی برای کاستن از اثرات آن نخواهد بود، بنابراین علاج واقعه را بایستی قبل از وقوع چاره اندیشی کنیم.

 

لطف اللهیان با اشاره به وجود اماکن متعدد تجاری و خدماتی در سطح شهر اردبیل، تصریح کرد: باتوجه به ایرادات و نقص های فنی و ایمنی موجود در برخی از این اماکن ، همه ساله اکیپ کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل در نوبت های متوالی با حضور در محل تذکرات و توصیه های لازم را به صورت کتبی و شفاهی در خصوص ضرورت به کارگیری تدابیر بیشتر ایمنی به متصدیان امر داده اند.

 

                               

خدمات                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :