موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خریدتجهیزات

a/116177 :کد

شهردار اردبیل خبر داد؛

خریداری اولین نردبان ۵۶ متری اطفا حریق اردبیل

  دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۱۳۴   
 تحلیل ایران -خریداری اولین نردبان ۵۶ متری اطفا حریق اردبیل

شهردار اردبیل از خرید اولین نردبان ۵۶ متری اطفا حریق برای سازمان آتشنشانی ردبیل خبر داد و گفت: تاکنون سه یا چهار استان کشور دارای نردبان ۵۶ متری اطفا حریق بود.

شهردار اردبیل از خرید اولین نردبان ۵۶ متری اطفا حریق برای سازمان آتشنشانی ردبیل خبر داد و گفت: تاکنون سه یا چهار استان کشور دارای نردبان ۵۶ متری اطفا حریق بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف‌اللهیان  تصریح کرد: پنج میلیارد تومان برای خرید این نردبان هزینه شده و به لحاظ ارتفاع و  امکانات نجات یکی از نمونه‌های مجهز محسوب می‌شود .

وی افزود: این نردبان قابلیت جابه‌جایی ۱۸ نفر را به صورت هم‌زمان به ارتفاع بالا یا پایین تنها در هفت دقیقه دارد و می‌تواند در مواقع بحرانی به سرعت تخلیه مکان را انجام دهد.

شهردار اردبیل با تأکید به اینکه خرید این نردبان مدت‌ها در دستور کار بود و یکی از تجهیزات ضروری اطفا حریق محسوب می‌شد، اضافه کرد: در پی حادثه پلاسکو مسئولان برای خرید این نردبان مصمم شدند و در نهایت خرید انجام شد.

به گفته لطف‌اللهیان ارتفاع این نردبان بیش از حتی مرتفع‌ترین ساختمان در شهر است و در تیرماه سال آینده در آتش‌نشانی مستقر می‌شود.

وی همچنین با یادآوری حادثه پلاسکو اضافه کرد: این حادثه نقطه عطفی برای ارزیابی امکانات و نیازمندی‌های اطفا حریق و مدیریت بحران بود.

به گفته شهردار اردبیل از دست دادن آتش‌نشانان کام همه مردم ایران را تلخ کرده و در ۱۰ روز گذشته بارها شهروندان و مدیران ادارات جهت همدردی و ادای احترام به ایستگاه‌های آتش‌نشانی مراجعه کرده‌اند.

                               

آتش نشانان                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :