موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/118426 :کد

بیانیه شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل

۲۲ بهمن فرصتی برای خلق حماسه ای دیگر

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۵
تعداد بازدید : ۱۳۶   
 تحلیل ایران -۲۲ بهمن فرصتی برای خلق حماسه ای دیگر

شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل در طی بیانیه ای عموم مردم همیشه در صحنه اردبیل را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل در طی بیانیه ای عموم مردم همیشه در صحنه اردبیل را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، متن پیام به شرح زیر است:

دهه فجر طلیعه صبح آزادی و 22 بهمن ، سالروز پیروزی نور بر تاریکی و غلبه ایمان و اعتقاد مردم آزاده و مسلمانان ایران بر طاغوت زمان است. مردمی که با بذل جان، مال و فرزند خویش بر حکومت جبار 2500 ساله شاهنشاهی خط بطلان کشیدند  .

بي‌شك دستاوردهاي عظيم انقلاب اسلامي بيش از همه مرهون تدابير شجاعانه و پيامبر گونه معمار كبير انقلاب اسلامي امام خميني (ره) و خلف صالحشان حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مدظله العالي) و همچنين مجاهدت و جانفشاني و حضور با بصيرت ملت غيور ايران در همه حوادث تاريخي و لحظات سرنوشت ساز اين مرز و بوم بوده است.

شوراي اسلامي شهر و شهرداري اردبیل ضمن تبريك فرا رسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي به ملت شريف ايران به ويژه مردم شهيد پرور و با بصيرت اردبیل اعلام مي‌دارد، امروز همه كساني كه دل در گرو انقلاب دارند بايد با پيروي از رهنمودهاي نوراني و حكيمانه مقام عظماي ولايت از بنيان هاي مرصوص نظام جمهوري اسلامي حفاظت و صيانت نمايند و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان ناكام بگذارند.

عموم مردم انقلابی اردبیل امسال نیز پیمانی را که 38 سال پیش با امام و انقلاب خود امضا کردند را با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با صلابت تر و درخشان تر از سالهای قبل تجدید کنند.

                               

دهه فجر                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :