موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/118429 :کد

همصدا با مردم همیشه در صحنه صورت گرفت؛

حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در راهپیمایی ۲۲ بهمن

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شهردار اردبیل، اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان مجموعه شهرداری، دوشادوش مردم همیشه در صحنه اردبیل در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کردند.

شهردار اردبیل، اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان مجموعه شهرداری، دوشادوش مردم همیشه در صحنه اردبیل در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، در راهپیمایی 22 بهمن امسال با وجود برودت هوا، خدمتگزاران مردم در مجموعه شهرداری اردبیل پابه پای همه اقشار مردم در گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به صحنه آمدند تا با انقلاب و آرمان های امام (ره) و شهدا میثاقی دوباره بسته و بگویند همچنان در صحنه هستند.

برپایی ایستگاه نقاشی و ایستگاه صلواتی به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با همت شهرداری اردبیل، در مسیر راهپیمایی شهروندان و همکاری با دیگر سازمان ها و ارگانها در راستای برپایی ایستگاه ها و غرفه های فرهنگی از جمله اقدامات شهرداری اردبیل در سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود.

برپایی ایستگاه نقاشی صورت کودکان با هدف ایجاد نشاط در کودکان و توجه نسل سوم و چهارم انقلاب به ارزش های انقلاب از جمله پرطرفدارترین بخش های راهپیمایی 22 بهمن امسال بود که مورد استقبال پرشور شهروندان به خصوص کودکان و نوجوانان قرار گرفت.

                               

راهپیمایی 22 بهمن                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :