موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی

a/118433 :کد

شهردار اردبیل عنوان کرد:

رشد جامعه در سایه توسعه سطح علمی جوانان

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۹۴   
 تحلیل ایران -رشد جامعه در سایه توسعه سطح علمی جوانان

شهردار اردبیل با دانش آموزان برگزیده مسابقات ریاضی در محل خانه ریاضیات شهراردبیل دیدار کرد .

شهردار اردبیل با دانش آموزان برگزیده مسابقات ریاضی در محل خانه ریاضیات شهراردبیل دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات دانش آموزان، اولیا و همچنین مسئولین به اهمیت آموزش در سنین مختلف به ویژه سنین پایین اشاره کرد و افزود: شهرداري ديگر به عنوان بلديه وظيفه اش تنها نظافت و كارهاي خدماتی نيست بلكه وظايف خطير ديگري در راستاي توسعه علمي و فرهنگي جامعه دارد  .

 

وی خاطر نشان کرد: امروز بودجه فرهنگي شهرداري بعضي از شهرهاي بزرگ فراتر از اداره ارشاد آنهاست وهم اكنون شهرداري اردبيل هم درهمين زمينه با تاسيس موسساتي از قبيل خانه رياضي كه با هدف توسعه سطح علمي جوانان  و بالا بردن سطح آگاهي عمومي  جامعه بنيان نهاده شده با تمام قوا حمايت مينمايد  .

 

شهردار اردبیل با بیان اینکه پروژه هاي بزرگی با هزينه هايي بالغ بردويست ميليارد تومان در سطح شهر در حال انجام هستند گفت : یکي از پروژه هاي مهم شهرداری اردبیل  پروژه پل ميدان قدس است که اگر بدون توجه بر آموزش و ارتقا فرهنگ جامعه باشد ارزشی ندارد و شهرداري بايد از لحاظ علمي فرهنگي و اجتمايي به رشد جوانان اهميت دهد تا انسانهایی كامل تحويل جامعه گردد.

 

لطف اللهیان در پایان افزود :شهرداری در صدد ايجاد موسسات ديگر از ساير شاخه هاي علمي است تا نيل به شهروند سالم هم به لحاظ رفاه عمومي و هم فرهنگ  بالاتر ميسر گردد  .

 

                               

رفاه عمومی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :