موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مدیریت شهری

a/118447 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل

جلسه هماهنگی راه‌اندازی بازارچه نوروزی در اردبیل

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۹۰   
 تحلیل ایران -جلسه هماهنگی راه‌اندازی بازارچه نوروزی در اردبیل

جلسه هماهنگی راه‌اندازی بازارچه نوروزی در اردبیل با حضور نماینده دادستان اردبیل در مدیریت واحد پیشگیری از تخلفات شهری، فرمانده انتظامی شهرستان، رئیس پلیس راهور شهرستان، رئیس اتاق اصناف، نماینده اداره تعاون، معاون جهاد کشاورزی

جلسه هماهنگی راه‌اندازی بازارچه نوروزی در اردبیل با حضور نماینده دادستان اردبیل در مدیریت واحد پیشگیری از تخلفات شهری، فرمانده انتظامی شهرستان، رئیس پلیس راهور شهرستان، رئیس اتاق اصناف، نماینده اداره تعاون، معاون جهاد کشاورزی، معاونت خدمات شهری شهرداری و مسوول اجرائیات شهرداری اردبیل برگزار شد  .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، در این جلسه مطرح شد :

کلیات تشکیل بازارچه نوروزی اردبیل در شورای تامین این شهرستان به تصویب رسیده و محل برگزاری بازارچه نیز از ابتدای میدان جدیدالاحداث واقع در تقاطع بزرگراه ولایت(شوراسنتر) با عطایی تا ابتدای شهرک نادری تعیین شده است  .

در این جلسه در ارتباط با تامین امنیت اجتماعی و ترافیکی و تعبیه سیستم روشنایی و همچنین نحوه تنظیمات قراردادهای واگذاری غرفه ها تصمیماتی اتخاذ شد، که بر اساس این تصمیمات تلاش می شود تا دست فروشان واقعی تفکیک شده و غرفه‌های مورد نظر به دست فروشان واقعی سپرده شود  .

تصمیم بر این شد تا فعالیت بازارچه نوروزی با حدود ۶۰۰ غرفه حداقل از ۱۳ اسفند ماه آغاز بکار کرده و تا ۲۹ اسفند ادامه یابد  .

                               

شوراسنتر                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :