موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی خدمات شهری

a/122809 :کد

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل خبرداد:

اقدامات خدمات شهری شهرداری اردبیل در بهمن ماه سال جاری

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۳۳   
 تحلیل ایران -اقدامات خدمات شهری شهرداری اردبیل در بهمن ماه سال جاری

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از اقدامات معاونت خدمات شهری در بهمن ماه سال جاری خبرداد .

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از اقدامات معاونت خدمات شهری در بهمن ماه سال جاری خبرداد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل شهرام لازمی زارع در گفتگو با خبرنگار ما گفت: حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری اردبیل به عنوان مجری طرح ها و پروژه های خدماتی و رفاهی وظیفه برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری و رفاهی را در راستای وظایف و مسئولیت های شهرداری بر عهده دارد  تا مجموعه مدیریت شهری بتواند در امر توسعه و تامین امکانات و تسهیلات خدماتی- رفاهی در کنار دیگر وظایف خود رضایتمندی شهروندان را جلب نماید  .

وی افزود : معاونت خدمات شهری شهرداری اردبیل در یک‌ ماه گذشته خدمات مناسبی به شهروندان شهر اردبیل ارائه کرده است. معاونت خدمات شهری اردبیل در دو حوزه عمرانی و خدمات شهری  در مناطق 4 گانه به مردم ارائه خدمت می کند که طی تماس های دریافتی از مردم بیشتر مطالبات در حوزه خدمات شهری است  .

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل بااشاره به عملکرد خدمات شهری درمناطق 4گانه گفت: در ماه گذشته بالغ بر 90 درصد از مطالبات مردم  در حوزه خدمات شهری و عمرانی پیگیری وبه آنها رسیدگی شده است  .

لازمی زارع در تشریح عملکرد معاونت خدمات شهری در آبان ماه سال جاری گفت: در حوزه خدمات شهری برفروبی معابر، جمع آوری خرده شیشه، جمع آوری سگهای ولگرد، نصب و جابه جایی، شستشوو تعمیر سطل های زباله موجود در سطح شهر، جمع آوری زباله، رفع سد معبر، نمک پاشی رفع آبگرفتگ، اخطار به دلیل هدایت فاضلاب و... از مهمترین اقدامات این اداره بوده است  .

وی آسفالت ریزی،لکه گیری، تسطیح و شن ریزی و پرکردن چاله ها و... را نیز از دیگر اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری اردبیل در بهمن ماه سال جاری بیان کرد  .

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل تصریح کرد : همشهریان می توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکلی با شماره 137 خدمات شهری شهرداری اردبیل تماس بگیرند تا همکاران ما نسبت به رفع آن اقدام نمایند  .

                               

خدمات شهری                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :