موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست یخبندان

a/122812 :کد

معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل:

آسفالت معابر اردبیل به دلیل یخبندان طولانی آسیب دیده است

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۰:۵۹
تعداد بازدید : ۹۸   
 تحلیل ایران -آسفالت معابر اردبیل به دلیل یخبندان طولانی آسیب دیده است

در حاشیه عملیات لکه گیری آسفالت نقاط پیرامون میادین شهر اردبیل، استفاده از دستگاه "فلاسک آسفالت" و دستگاه "آسفالت‌تراش"(ورتیکن) سازمان عمران شهرداری برای افزایش کیفیت لکه‌گیری آسفالت را خاطرنشان کرد و گ

در حاشیه عملیات لکه گیری آسفالت نقاط پیرامون میادین شهر اردبیل، استفاده از دستگاه "فلاسک آسفالت" و دستگاه "آسفالت‌تراش"(ورتیکن) سازمان عمران شهرداری برای افزایش کیفیت لکه‌گیری آسفالت را خاطرنشان کرد و گفت: اولویت برنامه های شهرداری اردبیل تا عید نوروز، عملیات لکه گیری معابر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، سیدرضا شمس، تصریح کرد: با توجه به بارش شدید برف و طولانی بودن مدت‌زمان یخبندان در زمستان امسال، و اینکه در این مدت جهت ایجاد سهولت در امر رفت و آمد شهروندان ناچار به استفاده از شیوه نمک‌پاشی معابر بودیم، آسفالت برخی نقاط شهر با آسیب هایی همراه بود که زحماتی را برای شهروندان عزیز ایجاد کرده بود.

وی با اذعان به اینکه شهرداری با به کارگیری تمام توان خود مصمم است تا مشکل چاله‌های معابر را در سریع‌ترین زمان ممکن مرتفع کند، ادامه داد: با تدابیر شهردار محترم اردبیل و استفاده از دستگاه "فلاسک آسفالت" با ۹ تن ظرفیت و توانایی انجام ۹ ساعت عملیات لکه‌گیری در یک دور کاری، برنامه ریزی کرده ایم تا این مشکلات در حداقل‌ترین زمان ممکن برطرف شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل با بیان اینکه کار لکه‌گیری معابر با  اولویت پیرامون میادین شهر از دیروز آغاز شده است، اظهار کرد: کار لکه گیری و چاله‌پرکنی با استفاده از دستگاه‌های سازمان عمران تا عید نوروز و تا زمان رفع نیاز موجود در این زمینه در اقصی نقاط شهر ادامه خواهد داشت.

شمس گفت: استفاده از روش لکه‌گیری به جهت فراهم نمودن زمینه راحتی شهروندان تا آغاز فصل کاری بوده و این لکه‌گیری ها عمر طولانی مدت نخواهد داشت، لذا بلافاصله با آغاز فصل کاری و از ابتدای سال ۹۶ عملیات تولید و پخش آسفالت کامل با استفاده از مصالح کاملا استاندارد آغاز خواهد شد.

وی همچنین ابراز کرد: با قاطعیت می گوییم که آسفالت تولید شده در کارخانه آسفالت شهرداری اردبیل هیچ گونه مشکل فنی و استانداردی نداشته و با مصالح  استاندارد تولید می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل یادآوری کرد: پیش بینی می کنیم که بالغ ۲۲۰ هزار تن آسفالت با ارزش ۳۰میلیارد تومان در سال پیش رو تولید و در سطح شهر پخش کنیم؛ که در سال ۹۶ با توجه به حجم گسترده عملیات آسفالت ریزی، عملیات شبانه آسفالت را هم در اولویت خواهیم داشت.

                               

فلاسک آسفالت                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :