موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نوروز

a/122840 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل؛

آغاز به كار ستاد اجرایی سفرهای نوروزی

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۲:۳۰
تعداد بازدید : ۹۳   
 تحلیل ایران -آغاز به كار ستاد اجرایی سفرهای نوروزی

ستاد اجرایی سفرهای نوروزی ظهر امروز با حضور مسئولان استانی در موزه خطایی مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی افتتاح شد.

ستاد اجرایی سفرهای نوروزی ظهر امروز با حضور مسئولان استانی در موزه خطایی مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، در افتتاح این مراسم استاندار اردبیل با اشاره به اینکه استان اردبیل یکی از مناطق گردشگری کشور محسوب میشود گفت : ستاد اجرایی سفرهای نوروزی همه ساله با هدف استقبال و راهنمایی  مسافران نوروزی در سطح شهر و با همکاری تمامی نهاد های دولتی برگزار می شود.

خدابخش افزود: امسال نیز همچون سالهای قبل تمامی ارگان های دولتی از قبیل فرمانداری، شهرداری ، سازمان هلال احمر،میراث فرهنگی و ... بسیج شده اند که در ایام پایانی سال با ارائه خدمات به همشهریان در خریدهای عید کمک شایانی به تنظیم بازار نمایند و در ایام تعطیلات نوروز به تمامی میهمانان نوروزی ارائه خدمات کنند.

وی ضمن قدردانی از تمامی ارگان های دولتی در برگزاری ستاد سفرهای نوروزی بیان کرد: در طی بازدید از ورودی شهر اقدام تحسین برانگیز شهرداری در راستای استقبال از مسافران نوروزی و توزیع آش دوغ بین مسافران امری ستودنی است که این اقدام می تواند کمک شایانی به فرهنگ سازی و آشنایی هرچه بیشتر مسافران با آداب و سنن شهر اردبیل نماید.

در ادامه این مراسم فرماندار اردبیل در رابطه با خرید میوه های شب عید گفت: در راستا تنظیم بازار فرمانداری اردبیل اقدام به توزیع میوه در ایستگاه های مختلف تعبیه شده در سطح شهر کرده است.

زنجانی با بیان اینکه سهمیه میوه امسال نسبت به سال قبل 25 درصد افزایش یافته است گفت: تاکنون 2هزارتن پرتقال و 2هزار و 500 تن سیب در سطح استان توزیع شده است.

                               

ستاد اجرایی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :