موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کارگاه عمرانی

a/126425 :کد

بسیج تمام امكانات برای

تقویت كارگاه عمرانی، خدماتی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی اردبیل

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -تقویت كارگاه عمرانی، خدماتی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی اردبیل

اما شهرداری اردبیل که این روزها در همه نقاط شهر اردبیل اکیپ‌های خود را فعال کرده تا چهره عمرانی، خدماتی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی را در قالب یک مجموعه به هم پیوسته به خوبی به نمایش بگذارد، این روزها در

اما شهرداری اردبیل که این روزها در همه نقاط شهر اردبیل اکیپ‌های خود را فعال کرده تا چهره عمرانی، خدماتی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی را در قالب یک مجموعه به هم پیوسته به خوبی به نمایش بگذارد، این روزها در یک همت والا تلاشی فراگیر انجام می‌دهد تا در بهترین شرایط برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌ها در مسیر توسعه و پیشرفت شهر اردبیل به نتیجه برسد  .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، در بازدیدهای مکرر و متعدد شهردار اردبیل در یک ماه اخیر از پروژه‌های عمرانی و خدماتی متعدد کارگاه‌های اجرایی این پروژه‌ها فعال‌تر شده به طوریکه براساس همت و تلاشی که در حال انجام است، پیش‌بینی می‌شود تا پایان فصل کاری امسال بخش عظیمی از این پروژه‌ها تکمیل و یا در مرحله افتتاح قرار گیرد  .

در بازدید شهردار اردبیل از پل روگذر داروپخش اعلام شده این پروژه با 65 درصد پیشرفت فیزیکی تا مردادماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد که با بهره‌برداری از این پروژه از بار ترافیکی مناطق 13گانه شهر اردبیل کاسته می‌شود  .

اما در بازدیدی که شهردار اردبیل از پل عظیم قدس داشت، اعلام کرد که این پروژه نیز به همت شرکت سرمایه‌گذار با تأمین منابع مورد نیاز در حال اجراست که ظرف ماه‌های آینده بخش عظیمی از عملیات اجرایی این پروژه تکمیل می‌شود  .

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: پیمانکار پروژه پل قدس مصمم است تا این پروژه را هر چه سریعتر جمع‌بندی کرده و در سال‌ آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری از آن باشیم که در این زمینه نیز ما سعی داریم در روند اجرایی تا حد امکان سرعت به وجود آید  .

وی با بیان اینکه در کنار تکمیل این پروژه‌های نیمه‌تمام، بازگشایی معابر در مناطق مختلف شهر اردبیل، آسفالت‌ریزی معابر، کوچه‌ها و خیابان‌ها، پازل‌چینی پیاده‌روها، ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین، توسعه فضای سبز، گلکاری و چمن‌کاری، بهبود سیمای شهری به ویژه در چهار ورودی شهر اردبیل و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنر و اجتماعی جزو اولویت‌های شهرداری است، گفت: امسال به جد به سرانجام رسیدن این پروژه‌ها را دنبال می‌کنیم  .

شهردا اردبیل از تجهیز و تکمیل ایستگاه‌های آتش‌نشانی و خرید امکانات جدید برای این مجموعه خبر داد و تصریح کرد: تلاش بر این است تا به سمتی حرکت کنیم که امکان آراستگی،‌ زیباسازی و مطلوبیت فضای شهری نیز فراهم آید  .

                               

پروژه های عمرانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :