موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بازدید از کارخانه

a/126427 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل؛

بازدید شهردار اردبیل از كارخانه پازل‌ و تولید آجر

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۲۴
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -بازدید شهردار اردبیل از كارخانه پازل‌ و تولید آجر

شهردار اردبیل به همراه معاونان و مدیران اجرایی از کارخانه تولید آجر و پازل‌های سفالی با دوام و مقاوم انیکس در اردبیل بازدید کرد .

شهردار اردبیل به همراه معاونان و مدیران اجرایی از کارخانه تولید آجر و پازل‌های سفالی با دوام و مقاوم انیکس در اردبیل بازدید کرد  .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در جریان بازدید از این کارخانه از بخش‌های مختلف این کارخانه و تولید محصولات متنوع با مقاومت بالا، متناسب با شرایط آب و هوایی اردبیل قرار گرفت و حمایت همه‌جانبه را از تولیدات بومی و داخلی استان در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اعلام کرد  .

 

وی اظهار کرد: ما از تولید محصولات و مصالح سنتی، مناسب با معماری، فرهنگ و هنر اردبیل استقبال می‌کنیم و خوشحالیم که نیروهای جوان و توانمند اردبیلی با احساس مسؤولیت در عرصه تولید بومی پا به میدان گذاشتند تا به اعتلای این دیار بیش از گذشته کمک کنند  .

 

شهردار اردبیل با بیان اینکه شهرداری در حمایت از این تولیدات با توجیه فنی و اقتصادی آماده عقد قرارداد با تولیدکنندگان بومی است، تصریح کرد: بعد از آزمایشات مکانیک خاک و تأیید استانداردها و اطمینان از کیفیت بالای تولیدات استانی، ما آمادگی داریم بعد از اجرای آزمایشی محصولات تولید شده در این کارخانه در مسیرهای مشخص پازل‌کاری امسال بتوانیم از این تولیدات استفاده کنیم  .

 

لطف‌اللهیان گفت: ما امسال در بیش از 10 محور در شهر اردبیل در پیاده‌روها اقدام به اصلاح و پازل‌کاری برای راحتی تردد مردم می‌کنیم که قطعاً با استفاده از تکنولوژی‌های مناسب سعی بر این است تا از بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات که مقاوم در برابر یخبندان، انبساط و انقباض جوی، فرسایش و سایش باشند، استفاده کرده و بتوانیم به تولیدات بومی خود با مقاومت بالا افتخار کنیم  .

 

وی با بیان اینکه شرایط جوی اردبیل به گونه‌ای است که باید در پازل‌کاری و حتی تولید و پخش آسفالت به زیرسازی مناسب با استفاده از فناوری‌های جدید توجه ویژه‌ای داشته باشیم، افزود: ما اگر می‌خواهیم پازل‌کاری اصولی و بدون تخریب و آسیب را داشته باشیم باید از دیدگاه‌های صاحبان تخصص و تعهد استفاده کنیم که قطعاً در پازل‌کاری جدید سعی و تلاشمان بر این است تا آسیب‌ها و ضعف‌های گذشته را به نوعی برطرف کنیم  .

 

مدیر کارخانه انیکس اردبیل نیز با اشاره به تولید متنوع محصولات در کارخانه انیکس اردبیل از آجر و سفال گرفته تا پازل‌های متنوع و محصولات مختلف سفالی بیان کرد: ما در اردبیل می‌توانیم با زیرسازی مناسب و استفاده از مصالح نخود بادامی و خشک چینی از محصولات مقاوم و مورد تأیید این کارخانه استفاده کنیم که ما تضمین می‌دهیم سالیان سال محصولات ما جوابگوی شرایط جوی و بارندگی‌های مختلف این منطقه باشد  .

 

نوایی با قدردانی از حضور شهردار و مدیران اجرایی این مجموعه در بازدید از کارخانه انیکس اردبیل اضافه کرد: قرار شد به صورت آزمایشی در یکی از مسیرهای پرتردد شهر ما با استفاده از مصالح تولید کارخانه عملیات پازل‌کاری را اجرایی کنیم تا بعد از تأیید نهایی و اطمینان مسؤولان شهرداری عملیات تولید و فروش این محصولات به عنوان یک محصول بومی مورد تأیید شده، مورد توجه قرار گیرد  .

 

                               

محصولات                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :