موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کارگاه عمرانی

a/126429 :کد

شهردار اردبیل خبر داد:

تبدیل شهر اردبیل به كارگاه عمرانی

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -تبدیل شهر اردبیل به كارگاه عمرانی

شهردار اردبیل گفت:شهر اردبیل چهره کارگاه عمرانی به خود گرفته است و تلاش میکنیم این عملیات با سرعت بیشتری در فصل کاری دنبال شود .

شهردار اردبیل گفت:شهر اردبیل چهره کارگاه عمرانی به خود گرفته است و تلاش میکنیم این عملیات با سرعت بیشتری در فصل کاری دنبال شود  .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان افزود: از مهمترین پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح شهر پروژه بزرگ میدان قدس، تقاطع نیار ،پل دارو پخش، سنگ فرش و پازل چینی محله ی شهید گاه  و تکمیل ورودی های شورابیل است که با جدیت تمام دنبال می شود.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید بر اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در سال 96 گفت :در مورد کاهش هزینه ها اقدامات متعددی در شهرداری اردبیل انجام شده است که از جمله می توان به تعمیر و نگهداری جدول های سطح شهر با روش های جدید و اصولی اشاره کرد که این اقدامات علاوه بر کاهش بخشی از هزینه ها نیز نسبت به سرما و یخبندان سال گذشته مقاوم بود وچنین اقداماتی را امسال نیز با قوای بیشتری ادامه خواهیم داد.

شهردار اردبیل بیان کرد: به کار گیری تولیدات بومی در پروژه های شهرداری گام موثری در تحقق شعار سال 96 خواهد بود.

لطف اللهیان با اشاره به اینکه کارهای عمرانی سطح شهر باید اساسی انجام شود گفت: با تخصیص بودجه کافی جهت اصلاح روسازی و زیرسازی معابر در سطح شهر می توان شاهد پیشرفت بیش از پیش در امر زیرسازی و آسفالت ریزی در سطح شهر باشیم.

وی همچنین ازاحداث هتل سلامت ، افتتاح قطار تفریحی در محوطه دور دریاچه و احداث رینگ جداگانه جهت تردد خودروها در شورابیل خبر داد و گفت : شهرداری اردبیل جهت تردد راحت شهروندان در رینگ پیاده روی اقدام به احداث رینگ جداگانه در شورابیل کرده است تا همشهریان از مسیر سلامت و فضای مناسب جهت اشاعه فرهنگ سلامت در اطراف شورابیل استفاده کنند.

                               

شهرداری اردبیل                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :