موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تخریب

a/126435 :کد

شهردار اردبیل :

بی مهری به بزرگترین رینگ پیاده‌روی كشور

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -بی مهری به بزرگترین رینگ پیاده‌روی كشور

چمن مصنوعی دور دریاچه شورابیل اردبیل به عنوان بزرگ‌ترین رینگ پیاده‌روی و سلامت کشور در کمتر از یک ماه از بهره برداری مورد بی مهری شهروندان قرار گرفت و آسیب دید .

چمن مصنوعی دور دریاچه شورابیل اردبیل به عنوان بزرگ‌ترین رینگ پیاده‌روی و سلامت کشور در کمتر از یک ماه از بهره برداری مورد بی مهری شهروندان قرار گرفت و آسیب دید  .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، در این خصوص شهردار اردبیل تأکید کرد: شهرداری با وجود محدودیت قابل توجه مالی رینگ  سلامت شورابیل را طی سال گذشته  اجرا کرد.

حمید لطف‌اللهیان با اذعان به اینکه طول این رینگ هفت کیلومتر و ۴۰۰ متر و عرض آن سه متر است، اضافه کرد: به اذعان کارشناسان رینگ پیاده‌روی شورابیل بزرگ‌ترین رینگ کشور است.

وی متذکر شد: نزدیک به دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای احداث این رینگ هزینه شده که تنها یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای نصب چمن مصنوعی هزینه کردیم.

وی تأکید کرد: در پیرامون دریاچه شورابیل علاوه بر رینگ پیاده‌روی محل تردد برای خودروها و پیست دوچرخه‌سواری نیز تدارک دیده شده است.

شهردار اردبیل افزود: ۲۰۰ میلیون تومان برای زیرسازی و مابقی سایر هزینه‌ها نصب‌شده و از مصالح سیلیس برای ثابت ماندن چمن و گرانول برای انعطاف‌پذیری  سطح چمن جهت تسهیل پیاده‌روی  استفاده شده است.

لطف‌اللهیان با تأکید به اینکه در نگه داشت امکانات و زیرساخت‌های شهری شهروندان بازوی یاری گر شهرداری هستند، اضافه کرد: بعد از تکمیل پروژه انتظار می‌رود شهروندان نهایت دقت و مراقبت را از امکانات فراهم شده به عمل آورند.

                               

چمن مصنوعی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :