موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی عمرانی

a/126439 :کد

شهردار اردبیل:

شهر اردبیل چهره كارگاهی به خود گرفته است

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۱:۰۳
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -شهر اردبیل چهره كارگاهی به خود گرفته است

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه با آغاز فصل کاری شهر اردبیل با انجام پروژه های عمرانی چهره کارگاهی به خود گرفته است گفت: در کنار عملیات عمرانی شهرداری اردبیل توجه ویژه ای به امر زیرسازی و آسفالت ریزی مع

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه با آغاز فصل کاری شهر اردبیل با انجام پروژه های عمرانی چهره کارگاهی به خود گرفته است گفت: در کنار عملیات عمرانی شهرداری اردبیل توجه ویژه ای به امر زیرسازی و آسفالت ریزی معابر دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، لطف الهیان در بیان دلایل تاخیر در آغاز عملیات لکه گیری معابر متذکر شد: بر اساس نکات فنی و مهندسی شرایط جوی اردبیل به گونه‌ای است که باید در پازل‌کاری و حتی تولید و پخش آسفالت به  زیرسازی مناسب با استفاده از فناوری‌های جدید توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

وی با اشاره به تخصیص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار تاکید کرد که آسفالت زیربنایی معابر مرکز استان امسال جزو اولویت‌های اصلی شهرداری است.

به گفته شهردار اردبیل یکی از دلایل تخریب آسفالت، زیرسازی نامطلوب آن است که به دلیل استفاده از مواد مصرفی با کیفیت پایین در بخش زیرین یا پایه، عمر آسفالت کاهش پیدا می‌کند.

لطف اللهیان تصریح کرد: ما می توانستیم با سادگی و با سرعت بیشتر هر چه تمام تر تمامی خیابانها و کوچه های اردبیل را لکه گیری کنیم ولی واقعیت این است که اگر مناطقی که قصد داریم آسفالت ریزی داریم از زیربنایی خوبی برخوردار نباشند، با گذشت چند ماه آسفالت ریخته شده از بین خواهد رفت.

وی گفت: در4سال گذشته امسال تولید آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری اردبیل به بیش از 11 هزار تن افزایش یافته است.

شهردار اردبیل افزود: در یک ماه گذشته شاهد لکه گیری ،زیرسازی و آسفالت ریزی معابر در خیابان های نهضت واقع در محله غریبان، کنار گذر پل روگذر شهید قهرمانی و خیابان بهشت زهرا، میدان ابن سینا و خیابان جام جم، لکه گیری خیابان استاد شهریار، عملیات خاکبرداری و زیرسازی در55متری ولایت جنب شهرک  نادری، آسفالت ریزی معابر اطراف ورزشگاه رضازاده، زیر سازی کوچه های اصلانی در محله امیریه، لکه گیری در خیابان عطایی، آسفالت ریزی در شهرک ولایت جنب برج آفتاب، سنگ ریزي کندرو ضلع غربی پروژه  تقاطع  نیار جهت زیرسازی، عملیات زیرسازی چهارراه حسینیه و آسفالت ریزی در شهرک ولایت است.

                               

فصل کاری                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :