موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خدمات شهری

a/126440 :کد

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل:

عملكرد خدمات شهری شهرداری اردبیل در فروردین ماه ۹۶

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -عملكرد خدمات شهری شهرداری اردبیل در فروردین ماه ۹۶

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از عملکرد این معاونت در فروردین ماه سال جاری خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از عملکرد این معاونت در فروردین ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، شهرام لازمی زارع با اشاره به اینکه معاونت  خدمات شهری اقدامات متعددی را در زمینه عمران و خدمات شهری به شهروندان ارائه می کند گفت: معاونت خدمات شهری علاوه بر رسیدگی به مشکلات شهری ، به مشکلات شهروندان نیزاز طریق تلفن گویای 137 پاسخگو است.

وی افزود: در یک ماه گذشته بالغ بر یک هزار تماس دریافتی از شهروندان در مناطق 4گانه شهرداری در دو حوزه عمرانی و خدمات شهری داشتیم که به صورت میانگین به 90 درصد از مطالبات شهروندان اقدام شده است و نسبت به 8 درصد از مطالبات اقدام خواهد شد.

معاون خدمات شهری تصریح کرد: بیشترین مطالبات در حوزه عمرانی مربوط به آسفالت ریزی و تسطیح و شن ریزی معابر می باشد و در بخش خدمات شهری بیشترین درخواست ها مربوط به جمع آوری خرده شیشه ها در سطح شهر است.

لازمی زارع بیشترین درخواست های شهروندان را در حوزه خدمات شهری عنوان کرد و گفت: از جمله امور انجام شده در بخش خدمات شهری شامل جمع آوری سگ های ولگرد، جمع آوری زباله، رفت و روب، ، اخطار به ساختمان های نیمه کاره به مدت 20 سال، رفع سد معبر، رفع آبگرفتگی، نمک پاشی، روشن کردن چراغ های فضای سبز، تخلیه چاه، لایروبی و شست و شوی جوی آب و رسیدگی به ساخت و ساز غیر قانونی است.

وی از جمله امور انجام شده در بخش عمران را آسفالت ریزی معابر، پر کردن چاله ها، لکه گیری معابر و تسطیح و شن ریزی عنوان کرد.

                               

خدمات شهری                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :