موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کرایه تاکسی

a/126443 :کد

مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری خبر داد؛

طرح پرداخت الكترونیكی كرایه تاكسی‌ در اردبیل اجرا می‌شود

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۱:۱۵
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -طرح پرداخت الكترونیكی كرایه تاكسی‌ در اردبیل اجرا می‌شود

مدیرعامل تاکسی‌رانی شهرداری اردبیل گفت: با هوشمند سازی تاکسی‌ها به زودی طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ در اردبیل اجرا می‌شود .

مدیرعامل تاکسی‌رانی شهرداری اردبیل گفت: با هوشمند سازی تاکسی‌ها به زودی طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ در اردبیل اجرا می‌شود  .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، رحیم سعیدی بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه جلسه هوشمند سازی تاکسی‌ها گفت: به مانند اتوبوس‌های شهری در پرداخت الکترونیکی شهروندان می‌توانند با کارت الکترونیک کرایه تاکسی را  پرداخت کنند  .

وی افزود: این طرح با هوشمند سازی تاکسی‌ها اجرا می‌شود و بر اساس مذاکراتی که با اتحادیه تاکسی‌رانی صورت گرفته امسال عملیاتی خواهد شد.

مدیرعامل تاکسی‌رانی شهرداری اردبیل متذکر شد: اصلی‌ترین مزیت این طرح ساماندهی کرایه تاکسی‌ها است بطوریکه دریافت کرایه بالاتر برای راننده امکان‌پذیر نخواهد بود.

سعیدی تأکید کرد: علاوه بر این با هوشمند سازی تاکسی‌ها وضعیت فعالیت رانندگان تاکسی نیز رصد خواهد شد و تخلفات احتمالی به سرعت قابل شناسایی است.

وی به فعالیت سه هزار و ۵۱۰ دستگاه تاکسی در سطح شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: فعلاً دستورالعملی برای افزایش نرخ کرایه تاکسی ابلاغ نشده است.

                               

تاکسی رانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :