موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی عمرانی

a/126445 :کد

شهردار اردبیل خبر داد:

فعالیت شبانه در كارگاه پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس

  چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۳۵۶   
 تحلیل ایران -فعالیت شبانه در كارگاه پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس

شهردار اردبیل از آغاز فعالیت شبانه در کارگاه پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس خبر داد .

شهردار اردبیل از آغاز فعالیت شبانه در کارگاه پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس خبر داد  .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در جریان بازدید از فعالیت شبانه پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس، در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با آغاز عملیات شبانه آرماتوربندی فاز SQ (میدان بیضی شکل) در بالادست پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس، فعالیت‌های کارگاه این پروژه عظیم عمران شهری شبانه روزی شد  .

وی تصریح کرد: در بالادست این فاز تا کنون حدود ۸۰ تن میلگرد به کار رفته و برای تکمیل عملیات آرماتوربندی همین بخش نیز تا ۳ روز آینده حدود ۲۵ تن میلگرد به طور شبانه روزی مورد استفاده قرار می گیرد  .

لطف اللهیان افزود: این بخش از عرشه فاز SQ با پیشرفت بیش از ۹۰ درصد با سرعت مناسب در حال تکمیل شدن است و از سه روز آینده نیز عملیات بتن ریزی در این بخش آغاز می شود .

شهردار اردبیل خاطرنشان کرد: بخش پایین دست فاز SQ (میدان بیضی شکل) نیز با پیشرفت۹۰ درصدی در عملیات قالب‌بندی و پیشرفت ۲۰ درصدی آرماتوربندی به همراه فازهای و  Bپروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس با اتمام مراحل فنداسیون و در حال تکمیل بودن عملیات بتن‌ریزی، به طور همزمان با بخش بالادست این پروژه به صورت شبانه روزی در حال اجرا می باشد  .

لطف اللهیان همچنین تاکید کرد: طبق برنامه ریزی انجام گرفته و تعهدات پیمانکار طرح، شهرداری اردبیل تلاش دارد فاز SQ (میدان بیضی شکل) پروژه پل روگذر ایستگاه سرعین - میدان قدس را تا پایان شهریور ماه سال جاری به بهره برداری برساند  .

                               

پیمانکار                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :