موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/128162 :کد

شهردار اردبیل خبر داد:

پخش زنده مسابقه والیبال ایران و مالزی در پارك معلم

  جمعه ۰۹ تیر ۱۳۹۶ — ۱۹:۵۵
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -پخش زنده مسابقه والیبال ایران و مالزی در پارك معلم

شهردار اردبیل از پخش زنده مسابقه والیبال ایران و مالزی در پارک معلم شهر خبر داد .

شهردار اردبیل از پخش زنده مسابقه والیبال ایران و مالزی در پارک معلم شهر خبر داد .

حمید لطف‌اللهیان بعدازظهر پنج‌شنبه در حاشیه آماده‌سازی محل پخش زنده مسابقات والیبال در پارک معلم به خبرنگار مهر گفت: این اقدام با هدف ایجاد شورونشاط در بین شهروندان اجرا می‌شود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، وی افزود: با توجه به اینکه ظرفیت سالن رضازاده فقط شش هزار نفر است و استقبال از مسابقات والیبال امیدهای آسیا قابل توجه بوده، محلی برای پخش زنده مسابقات در پارک معلم اردبیل تدارک دیدیم .

شهردار اردبیل برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا را فرصت مطلوبی برای ایجاد شورونشاط عمومی دانست و تأکید کرد: این رویداد ورزشی توانسته در بین جوانان شورونشاط قابل‌توجهی به وجود آورد .

لطف‌اللهیان با تأکید به اینکه شهرداری اردبیل خود را محدود به فعالیت‌های عمرانی نمی‌داند، اضافه کرد: این مجموعه از تمامی برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر حمایت کرده است .

وی با اشاره به اهمیت مسابقات والیبال امیدهای آسیا برای معرفی پتانسیل‌های گردشگری اردبیل تأکید کرد: لازم است توان گردشگری ورزشی استان در فرصت مسابقات از طریق تمامی نهادهای فرهنگی معرفی شود .

شهردار اردبیل اضافه کرد: با توجه به حمایت و حضور قابل توجه شهروندان در اولین بازی تیم والیبال امید ایران پیش‌بینی می‌شود، مسابقه دوم این تیم نیز با استقبال کم‌نظیر مردم اردبیل همراه شود .

                               

والیبال                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :