موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی مدیریت پسماند

a/128163 :کد

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل؛

بازدیداز محل ایستگاه‌های موقت و دفن دائم زباله‌های شهر اردبیل

  جمعه ۰۹ تیر ۱۳۹۶ — ۲۰:۰۵
تعداد بازدید : ۳۰۵   
 تحلیل ایران -بازدیداز محل ایستگاه‌های موقت و دفن دائم زباله‌های شهر اردبیل

میرعباسزاده رئیس اداره بازرسی شهرداری اردبیل با همراهی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری، مدیر امور عمران شهرداری و کارشناس معاونت عمرانی از محل ایستگاه‌های موقت و دفن دائم زباله‌های شهر اردبیل بازدید بعمل

میرعباسزاده رئیس اداره بازرسی شهرداری اردبیل با همراهی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری، مدیر امور عمران شهرداری و کارشناس معاونت عمرانی از محل ایستگاه‌های موقت و دفن دائم زباله‌های شهر اردبیل بازدید بعمل آوردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، در جریان این بازدید، حجت طهماسبی‌وند، مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری اردبیل به خبرنگار ما گفت: در محل ایستگاه موقت ضمن بازدید از مراحل درختکاری و بهسازی این ایستگاه، مقرر شد تا نسبت به رفع برخی نیازهای پیش روی ایستگاه موقت زباله اقدام شود .

وی افزود: مقرر شد تا کار احداث فاز دوم محل دفن پسماندهای پزشکی که هم اکنون نیز به صورت جداگانه دفن می شود، برای این پسماندها عملیاتی می شود .

طهماسبی‌وند اظهار کرد: در حال حاضر رورانه به طور میانگین ۳۵۰ تن زباله توسط اکیپ‌های خدمات شهری ۴ پیمانکار بخش خصوصی طرف قرارداد با شهرداری اردبیل از سطح مناطق چهارگانه شهر جمع‌آوری شده و به محل ایستگاه موقت زباله حمل می شود و در همان روز همین مقدار زباله توسط ماشین‌آلات سنگین پیمانکار طرف قرارداد با شهرداری از محل ایستگاه موقت جهت دفن، به ایستگاه دائم دفن زباله حمل می شود .

همچنین، شفاده، مدیر امور عمرانی شهرداری نیز در این بازدید در خصوص اختصاص اعتبار مورد نیاز برای فعالیت های عمرانی نظیر زیرسازی و آسفالت قول مساعد داد .

                               

سازمان پسماند                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :