موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شهری

a/136768 :کد

پیام بازدید های مشترک شورا و شهردار اردبیل

بی توجه به اختلاف افکنی ها ، به خدمترسانی ادامه می دهیم

  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ — ۲۱:۳۳
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -بی توجه به اختلاف افکنی ها ، به خدمترسانی ادامه می دهیم

بازدیدهای مشترک اعضای شورا و شهردار اردبیل از پروژه های محلات محروم بیانگر عزم جدی مسئولان شهری برای همدلی در خدمترسانی است.

بازدیدهای مشترک اعضای شورا با شهردار اردبیل از پروژه ها و محلات مختلف ، نشانگر عزم جدی مسئولان شهری به همدلی در جهت سرعت بخشیدن به طرح های عمرانی و خدمترسانی به شهروندان است.

در هفته های اخیر همزمان با تلاش های مأیوسانه معدود عناصر وابسته به برخی محافل قدرت طلب برای روشن کردن آتش اختلاف بین اعضای شورای شهر اردبیل ، تمامی اعضا با شرکت در مراسم بازدید از پروژه پل داروپخش ، از تلاشهای شهردار اردبیل برای سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرا حمایت کردند.

در شرایطی که رکود بی سابقه مالی و سوز فصل سرما ، شهرداری اردبیل را برای توقف روند اجرای پروژه های عمرانی وسوسه می کند ، همت مضاعف شهرداری برای سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه ها در خور تحسین است.

در عین حال آغاز روند بازدیدهای مشترک اعضای شورا و شهردار اردبیل از طرح های در دست اجرا در محلات محروم حاوی این پیام مهم به اختلاف افکنان است که شورا و شهرداری به هیچ عنوان فریب جوسازی های محافل قدرت طلب را نخواهند خورد و اتفاقا با متوازن سازی روند تکمیل طرح های نیمه تمام در مناطق مختلف ،  اجازه فرصت طلبی و بهانه گیری تبلیغاتی به سودجویان را نخواهند داد.

با توجه به وسعت اداری و خدماتی شهرداری اردبیل و سازمانهای وابسته ، هر مدیری بعد از انتصاب ، زمان زیادی لازم دارد تا بتواند هماهنگی های مورد نظر خود را بین مدیران با یکدیگر ، مدیران و پیمانکاران و همچنین پیمانکاران و عوامل پشتیبانی اداری ، مالی و فنی ایجاد کند.

در عین حال خود پیمانکاران هم به هماهنگی های درون شرکتی برای سرعت دادن به اجرای پروژه ها نیاز دارند.

در حالی که این روزها شهردار اردبیل در فصل غیر کاری تلاس می کند با مدیریت بدون پول موانع را از سر راه طرح های عمرانی بردارد ، روند تکمیل پروژه هایی مثل پل روگذر داروپخش ادامه دارد و این طرح به مرحله عرشه گذاری تیرهای 32 متری سطح اصلی رسیده است.

 

                               

شهردار اردبیل     حمید لطف الهیان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :