موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی شهری

a/136769 :کد

شهردار اردبیل:

پل داروپخش اوایل سال آینده افتتاح می شود

  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ — ۲۱:۴۲
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -پل داروپخش اوایل سال آینده افتتاح می شود

شهردار اردبیل گفت: تلاش می کنیم تا پل داروپخش اردبیل که در یکی از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شهر در حال احداث است، سه ماهه اول سال آینده تکمیل شود و به بهره برداری برسد.

 

شهردار اردبیل گفت: تلاش می کنیم تا پل داروپخش اردبیل که در یکی از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شهر در حال احداث است، سه ماهه اول سال آینده تکمیل شود و به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در جریان بازدید اعضای شورای شهر اردبیل از پروژه پل داروپخش اظهار کرد: این پروژه در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال حاضر عرشه های دهنه میانی پل در حال نصب است و نصب دیگر تیرهای دیگر قسمت های پل به تمام رسیده است و سعی داریم تا در صورتی که شرایط جوی اجازه دهد بخش عمده ای از عملیات اجرایی پل به انجام برسد.

وی از اصلاح هندسی مسیر احداث این پل و اجرای کانال برای دفع آب های سطحی خبر داد و خاطرنشان کرد: با تاکید شورا و شهرداری امیدواریم این پروژه که به دلیل کمبود منابع اعتباری و شرایط خاص اجرایی چند ماهی به تاخیر افتاد ، اوایل سال آینده تکمیل شود و اهالی منطقه از این پل استفاده کنند.

شهردار اردبیل به شرایط مالی نامساعد شهرداری اشاره کرد و افزود: به رغم آنکه وضعیت مالی و اقتصادی شهرداری اصلا مناسب نیست اما با اولویت بندی پروژه ها به ویژه اولویت احداث این پل سعی در تامین اعتبارات مورد نیاز این پروژه را داریم.

لطف اللهیان با قدردانی از اعضای شورای شهر که اولین بازدید خود را در دوره پنجم به بازدید از پروژه احداثی در یکی از مناطق محروم اختصاص داده اند اضافه کرد: کارگاه احداث و عملیاتی شدن این پروژه فعال است و ما خوشحالیم که پیمانکار پروژه به رغم محدودیت منابع مالی مصمم به تکمیل آن است.

وی مبلغ قرارداد احداث این پل را ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه یکی از مطالبات اهالی مناطق کمتر توسعه یافته اردبیل به ویژه مناطق سیزده گانه تکمیل این پل است ما سعی داریم با سرعت و کیفیت مطلوب پل داروپخش را به عنوان اولویت اصلی در اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی شهرداری هر چه سریعتر به مرحله بهره برداری برسانیم.

 

 

                               

پل داروپخش     شهردار اردبیل                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :