موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/136772 :کد

شهردار اردبیل؛

افزایش مناطق شهرداری اردبیل به ۵ منطقه تصویب شد

  دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ — ۲۲:۰۹
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -افزایش مناطق شهرداری اردبیل به ۵ منطقه تصویب شد

شهردار اردبیل گفت: براساس نتایج حاصل از سرشماری سال ۹۵ و ابلاغیه وزارت کشور مناطق شهرداری اردبیل از ۴ منطقه به ۵ منطقه افزایش می‌یابد .

شهردار اردبیل گفت: براساس نتایج حاصل از سرشماری سال ۹۵ و ابلاغیه وزارت کشور مناطق شهرداری اردبیل از ۴ منطقه به ۵ منطقه افزایش می‌یابد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل افزود: یکی از اقدامات مهم و حائز اهمیت شهرداری اردبیل در سالهای اخیر تلاش برای افزایش مناطق شهرداری بود که این موضوع در دور پنجم شورای شهر اردبیل تحقق می‌یابد که در واقع با افزایش مناطق از چهار منطقه به پنج منطقه تسریع در خدمات‌رسانی به مردم در حوزه‌های مختلف را شاهد خواهیم بود .

وی بیان کرد: براساس نتایج حاصل از شرایطی برخوردار هستیم که مناطق شهری افزایش یابد و مطالعات محله‌بندی و ناحیه‌بندی برای تحقق هرچه سریعتر این موضوع انجام شده و پیگیر کارهای آغاز رسمی این موضوع از وزارت کشور هستیم .

شهردار اردبیل افزود: در راستای ناحیه‌بندی  افزایش مناطق شهرداری اردبیل  اهتمام ویژه برای حفظ بافت تاریخی شهر اردبیل داشتیم که خوشبختانه اقدامات موثری برای منطقه تاریخی و فرهنگی در شهر اردبیل انجام گرفته ولی به دلیل برخی مشکلات در برخی شاخص ها فعلا این موضوع امکان‌پذیر نشده است .

لطف‌اللهیان تصریح کرد: تلاش می‌کنیم که از ابتدای سال 97 منطقه پنج شهرداری اردبیل در قالب منطقه تاریخی و فرهنگی شهر به صورت مستقل برای ناحیه‌ها و محلات خود خدمات فرهنگی و اجتماعی ارائه کند .

وی بیان کرد: وجود منطقه تاریخی و فرهنگی در شهر اردبیل با توجه به تمدن غنی این شهر و آوازه تاریخی آن از سال ها پیش مدنظر بوده که امیدواریم با افزایش مناطق شهرداری اردبیل بتوانیم راه‌اندازی منطقه ویژه تاریخی و فرهنگی شهر را شاهد باشیم .

                               

اردبیل     مناطق شهری                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :