موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/90592 :کد

0

اردبیل میزبان مسابقات آسیایی والیبال

  پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۰
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -اردبیل میزبان مسابقات آسیایی والیبال

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: اردیبهشت ماه سال آینده اردبیل میزبان مسابقات آسیایی والیبال در رده امید با حضور ۱۶ تیم است.

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: اردیبهشت ماه سال آینده اردبیل میزبان مسابقات آسیایی والیبال در رده امید با حضور 16 تیم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نادر فلاحی عصر امروز در نشست مطبوعاتی با جمعی از اصحاب رسانه در سالن رضازاده اردبیل اظهار کرد: رتبه والیبال استان اردبیل از بیست و هفتم در 2.5 سال اخیر به پانزدهم رسیده به طوریکه ما هم اکنون در جایگاه پانزدهم والیبال ایران هستیم.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته سعی کردیم خانه والیبال را در اردبیل راه‌اندازی کنیم که با این اقدام باید نمره قبولی به هیأت والیبال داد، تصریح کرد: در کنار افتتاح خانه والیبال ما تجهیزات مورد نیاز را نیز خریداری کردیم به طوریکه اردبیل جز هفت استان کشور است که دارای دستگاه سرویس‌زن است به طوریکه بازیکنان ما در این استان همانند بازیکنان تیم ملی با این دستگاه تمرین می‌کنند.

رئیس هیأت والیبال استان گفت: هیأت والیبال جز معدود هیأت‌هایی است که دارای خوابگاه بوده و در این مدت علاوه بر اینکه بدهی‌های گذشته را پرداخت کردیم پنج عدد توپ والیبال را به بیش از 50 عدد افزایش دادیم.

فلاحی افزود: در همین 2.5 سال 600 نفر به تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته والیبال افزوده شده و ما از لحاظ کمی جز هیأت‌های برتر استان هستیم که در رده‌های مختلف نیز تیم‌های والیبال ما فعال است.

وی از دعوت متعدد والیبالیست‌های استان به اردوهای تیم ملی خبر داد و بیان کرد: ما در سال‌جاری موفق شدیم هفت تیم به مسابقات کشوری اعزام کنیم و در تلاش هستیم تا تیم والیبال استان در لیگ‌های برتر حضور پیدا کند.

فلاحی از ارتقای سطح داوری و مربیگری والیبال در اردبیل خبر داد و اضافه کرد: تلاش می‌کنیم تا والیبال روی برف را نیز در سرعین زمستان امسال راه‌اندازی کنیم.

                               

والیبال                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :