موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/104585 :کد

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال:

۱۶۴ میلیارد تومان تسهیلات به روستائیان چهارمحال و بختیاری

  جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۱۱۳   
 تحلیل ایران -۱۶۴ میلیارد تومان تسهیلات به روستائیان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: در ۳ سال گذشته ۱۶۴ میلیارد و ۲۲۱ میلیون تومان تسهیلات بازسازی و نوسازی مسکن روستایی به متقاضیان اعطا شد.

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: در ۳ سال گذشته ۱۶۴ میلیارد و ۲۲۱ میلیون تومان تسهیلات بازسازی و نوسازی مسکن روستایی به متقاضیان اعطا شد.


به گزارش تحلیل ایران سهراب رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در 3 سال گذشته 11 هزار و 684 فقره تسهیلات بازسازی و نوسازی مسکن و حمام روستایی با اعتبار 164 میلیارد و 221 میلیون تومان به متقاضیان در استان پرداخت شده است.

 

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در این راستا 6 هزار و 253 فقره تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است، افزود: در 3 سال گذشته 5 میلیارد و 731 میلیون تومان کمک بلاعوض به 2866 خانوار در حوزه بازسازی و مسکن روستایی پرداخت شده است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری با اشاره به تکمیل و انجام روند جابجایی 85 روستای در معرض خطر استان، بیان کرد: تاکنون 55 شهرک حوادثی با اعتبار 2 میلیارد و 232 میلیون تومان در استان احداث گردیده است.

 

رئیسی با بیان اینکه سال گذشته عملیات احداث 159 واحد مسکونی شهری با اعتبار 4 میلیارد و 770 میلیون در استان شروع شده است، تصریح کرد: اجرای عملیات ساخت و ساز برای احداث مجتمع مسکونی 54 واحدی خانواده‌های دارای 2 معلول در سطح استان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

وی به انجام طرح توسعه پایدار منظومه‌های روستایی شهرستان بروجن با اعتبار 120 میلیون تومان اشاره و خاطرنشان کرد: تاکنون 539 طرح هادی روستایی در استان تهیه و 145 طرح بازنگری شده است همچنین طرح هادی روستایی در 308 روستای استان با اعتبار مصوب 78 میلیارد تومان و تخصیص 54 میلیارد تومان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه برای احداث خانه عالم، مسجد و انجام امور فرهنگی در مناطق آلوده استان اعتبار اختصاص می‌یابد، گفت: در امر مبارزه با مواد مخدر باید از کلی‌گویی فاصله گرفت و وارد عملیات شد تا بتوانیم شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را نیز تحقق ببخشیم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :