موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111225 :کد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

معابر ۳۶ روستای چهارمحال و بختیاری آسفالت شد

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -معابر ۳۶ روستای چهارمحال و بختیاری آسفالت شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: معابر ۳۶ روستای چهارمحال و بختیاری با سهیمه پنج هزار تنی قیر اختصاصی دولت آسفالت شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: معابر ۳۶ روستای چهارمحال و بختیاری با سهیمه پنج هزار تنی قیر اختصاصی دولت آسفالت شد.

به گزارش تحلیل ایران سهراب رئیسی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بنیاد مسکن استان چهارمحال و بختیاری در مسیر افزایش توسعه و  عمران روستاها، ارائه بهتر تسهیلات به روستائیان، تامین عادلانه امکانات از طریق پیش بینی زمین، ساماندهی نظام مالکیت اراضی، جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی، بالا رفتن سطح کیفیت ساخت و ساز و افزایش دسترسی روستائیان به خدمات فنی و مهندسی  حرکت می کند.

 

وی گفت: از فعالیت های بازسازی و مسکن روستایی می توان به طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن، طرح جامع مسکن روستایی، بازسازی مسکن روستایی و طرح نظام فنی روستایی اشاره کرد.

 

مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: دولت در سال ۹۴، میزان پنج هزار تن قیر رایگان در اختیار بنیاد مسکن استان قرار داد که با این میزان قیر در ۳۶ روستا با حجم ۲۰۲ هزار و ۲۴۲ مترمربع آسفالت اجرا شد.

 

رئیسی افزود: در سال جاری نیز آسفالت ۴۰ روستا با میزان شش هزار تن قیر با حجم ۳۶۲ هزار و ۳۲۵ پیش بینی شده که تاکنون در ۲۰ روستا با دو هزار و ۶۰۰ تن قیر حجم، ۱۸۵ هزار مترمربع آسفالت انجام شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :