موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/111773 :کد

معاون وزیر صنعت و معدن در شهرکرد:

واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به فرابورس وارد می‌شوند

  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲۶۴   
 تحلیل ایران -واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به فرابورس وارد می‌شوند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با افتتاح تابلوی فرابورس توسط معاون رئیس جمهور در ۲ روز گذشته واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به فرابورس وارد می‌شوند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با افتتاح تابلوی فرابورس توسط معاون رئیس جمهور در ۲ روز گذشته واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به فرابورس وارد می‌شوند.


به گزارش تحلیل ایران، علی یزدانی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افتتاح تابلوی فرابورس زمینه ورود واحدهای کوچک و متوسط را به بازار سرمایه فراهم می‌کند.

 

وی افزود: با ایجاد این شرایط سرمایه‌گذاران می‌توانند سهام خود را در بازار بورس عرضه و مشارکت‌های مالی با حداقل سود دریافت کنند.

 

رئیس سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی با اشاره به ایجاد بورس کالا برای این شرکت‌ها بیان کرد: با امضای توافقنامه‌ای زمینه حضور واحدهای صنعتی در بورس کالا در راستای حذف دلال‌ها و عرضه مستقیم کالاها در بازار فراهم می‌شود.

 

یزدانی با اشاره به ایجاد 5 صندوق برای حمایت از واحدهای صنعتی گفت: برای پشتیبانی و حمایت از بنگاه‌ها و تأمین مواد اولیه 5 صندوق حمایتی ایجاد که صندوق سرمایه‌گذاری نیز در شرکت شهرک‌ها ایجاد شده که به هر واحد تا سقف 3 میلیارد تومان ضمانت‌نامه ارائه می‌کند.

وی افزود: در طول 3 سال گذشته بیش از 2 هزار و 885 بنگاه کاملاً تعطیل راه‌اندازی و 37 هزار شغل ایجاد شده است.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی با بیان اینکه بنابر نظرسنجی‌ها مشکل 70 درصد از واحدها نقدینگی است، گفت: تأمین مالی از جمله سیاست‌های دولت برای حمایت از سرمایه‌گذاران است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :