موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/112728 :کد

رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری:

۵۰۰ تُن گوشت در چهارمحال و بختیاری ذخیره می‌شود

  یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۶
تعداد بازدید : ۲۹۴   
 تحلیل ایران -۵۰۰ تُن گوشت در چهارمحال و بختیاری ذخیره می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در خصوص تامین گوشت در نوروز امسال برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص تامین و ذخیره ۳۵۰ تُن گوشت مرغ و ۱۵۰ تُن گوشت قرمز در استان صورت گرفته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در خصوص تامین گوشت در نوروز امسال برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص تامین و ذخیره ۳۵۰ تُن گوشت مرغ و ۱۵۰ تُن گوشت قرمز در استان صورت گرفته است.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، ذبیح‌الله غریب ظهر امروز در کارگروه تنظیم بازار استان با بیان اینکه برای تنظیم بازار میوه شب عید استان 700 تُن پرتقال و 400 تُن سیب درختی نیاز است اظهار داشت: سیب مورد نیاز استان خریداری شده و در انبارها نگهداری می‌شود و خرید پرتقال نیز به‌زودی انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه 75 تُن گوشت قرمز و 200 تُن گوشت مرغ برای تنظیم بازار شب عید استان نیاز است افزود: براساس پیش‌بینی‌ها و برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در خصوص تامین گوشت در نوروز امسال برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص تامین و ذخیره 350 تُن گوشت مرغ و 150 تُن گوشت قرمز در استان صورت گرفته است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه‌اندازی بازارچه دایمی صنایع دستی استان در میدان قدس شهرکرد در دهه فجر امسال بیان کرد: راه‌اندازی و برگزاری فروشگاه بهاره به مناسبت عید نوروز در نیمه اسفند ماه امسال در کمیته تخصصی و کارشناسی مورد بحث بررسی و قرار می‌گیرد.

 

غریب به افزایش قیمت گوشت قرمز در کشور اشاره و تصریح کرد: قیمت عرضه گوشت قرمز گوسفند و گوساله در استان نسبت به استان‌های هم‌جوار کمتر است به گونه‌ای که هم اکنون هر کیلوگرم گوشت گوسفند 34 هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت گوساله 32 هزار تومان عرضه می‌شود.

 

وی ادامه داد: بازارچه عرضه ماهی با 10 غرفه تا بهمن ماه در خیابان فردوسی شهرکرد شروع به فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سال گذشته 2 هزار تُن جو از کشاورزان خریداری و در استان توزیع شده بود تاکید کرد: امسال این رقم 7 برابر افزایش یافت به گونه‌ای که 14 هزار تُن جو خریداری و بین دامداران استان توزیع شد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :