موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/113334 :کد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری:

۳۰۳ دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری ارزیابی شد

  شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۱۲۴   
 تحلیل ایران -۳۰۳ دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری ارزیابی شد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت:سال گذشته ۳۰۳ دستگاه اجرایی استانی و شهرستانی در این استان ارزیابی شد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت:سال گذشته ۳۰۳ دستگاه اجرایی استانی و شهرستانی در این استان ارزیابی شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری استانداری چهارمحال و بختیاری، زهرا حبیبی آلیکوهی در ستاد صیانت از حقوق شهروندی چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: در سال گذشته ۳۰۳۳ دستگاه اجرایی استانی و شهرستانی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی ارزیابی شد که از این تعداد ۶۵ دستگاه اجرایی استانی و ۲۳۸ اداره شهرستانی است.

 

وی افزود: در این بازرسی ها ۱۷ گروه در قالب ۴۰ بازرس یک هزار و ۷۰۶ نفرساعت بازرسی انجام داده اند.

 

حبیبی آلیکوهی تصریح کرد: براساس این بازرسی ها ادارات کل بیمه سلامت، منابع طبیعی و آبخیزداری و آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در بین دستگاه های اجرایی بالای ۵۰ نفر به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

وی بیان داشت: براساس همین بازرسی ها اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، جمعیت هلال احمر و سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز در بین دستگاه های اجرایی زیر ۵۰ نفر به ترتیب رتبه یکم تا سوم را به دست آوردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :