موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/114408 :کد

در چهار محال:

اعتراض سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی در استانداری چهارمحال و بختیاری

  دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -اعتراض سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی در استانداری چهارمحال و بختیاری

۳ نماینده معترض سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی با در دست داشتن پلاکاردهایی در استانداری چهارمحال وبختیاری نسبت به عملکرد جهادکشاورزی تجمع کردند.

۳ نماینده معترض سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی با در دست داشتن پلاکاردهایی در استانداری چهارمحال وبختیاری نسبت به عملکرد جهادکشاورزی تجمع کردند.


به گزارش تحلیل ایران، ظهرامروز 3 نماینده معترض سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی با در دست داشتن پلاکاردهایی در استانداری چهارمحال وبختیاری نسبت به عملکرد جهادکشاورزی تجمع کردند.

 

یکی از نمایندگان متعرض در این تجمع در گفت وگو با تسنیم اظهارداشت: سال 85 برای دریافت مجوز تولید قارچ اقدام کردم و بعد از چهارسال یعنی سال 89 اجازه ساخت را صادر کردند و سال 90 تسهیلاتی را به واحد تولیدی من اختصاص دادند اما من سال 93 احداث این تولیدی را شروع کردم و قیمت‌ها در آن سال افزایش یافت.

 

وی افزود: با یک میلیارد تومان تسهیلاتی که به واحد من اختصاص دادند کارم را آغاز کردم اما من 2 میلیارد تومان دیگر از خودم هزینه کردم تا این واحد راه‌اندازی شد.

 

نماینده معترضان بیان کرد: از برج 12 سال 94 تاکنون کار ما شده بروکراسی، کاغذبازی و کار اداری و کار ما همچنان بی‌نتیجه مانده است و وقتی حرف می‌زنیم می‌گویند حرف سیاسی نزنید، ما کاری با سیاست نداریم.

 

وی گفت: دکتر ذبیح‌الله غریب، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان می‌گوید این کار را من با 500 میلیون تومان جمع می‌کنم، 6 سال است حماقت کردم بخاطر کاری که بدون نتیجه مانده و کسی هم حمایت نمی‌کند.

 

یکی‌دیگر از معترضان نیز در رابطه با طرح باغداری خو می‌گوید: برای اجرای این طرح هیچ کس کمک نکرد و در حال حاضر سرمایه 20 ساله من در حال از بین رفتن است.

 

 با توجه به اینکه رئیس جهادکشاورزی امروز در استانداری حضور داشت اما متاسفانه بدون توجه به این معترضان از کنار آن‌ها گذشت.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :