موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/115400 :کد

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:

۲۹۸ پروژه در چهارمحال و بختیاری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۳
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -۲۹۸ پروژه در چهارمحال و بختیاری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امسال در ایام دهه فجر ۲۹۸ پروژه با ۵۳۰ میلیارد تومان اعتبار در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امسال در ایام دهه فجر ۲۹۸ پروژه با ۵۳۰ میلیارد تومان اعتبار در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، گودرز امیری ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: امسال به مناسبت دهه فجر 255 پروژه در بخش‌های صنعتی، کشاورزی، عمرانی و گردشگری با اعتباری بیش از 317 میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

 

وی بیشترین پروژه‌های قابل افتتاح را مربوط به بخش زیرساخت‌ها با 128 پروژه دانست و افزود: مجموع اعتبار هزینه‌شده برای تکمیل و بهره‌برداری این پروژه‌ها برابر با 212 میلیارد تومان بوده است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در دهه فجر امسال 23 پروژه بهداشتی با بیش از 31 میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد، بیان کرد: در بخش صنعت 14، گردشگری 12، مسکونی 13، فضای اداری 16 و کشاورزی، دامپروری و شیلات 27 پروژه افتتاح می‌شود.

 

امیری با اشاره به تکمیل و بهره‌برداری 12 هزار واحد مسکن مهر استان در 3 سال گذشته، تصریح کرد: 300 واحد مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر در شهرکرد، بروجن، فرخشهر و فارسان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان و 278 واحد مسکن مهر نیز توسط اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان در دهه فجر افتتاح می‌شود.

 

وی به کلنگ‌زنی 43 پروژه با 213 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز در این ایام اشاره و خاطرنشان کرد: بیشتر این پروژه‌ها مربوط به بخش بهداشتی، فضای اداری و زیرساختی است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مجموع پروژه‌های قابل افتتاح و آماده کلنگ‌زنی برای یک هزار و 168 نفر اشتغال مستقیم و برای 2 برابر این تعداد اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌کنند.

 

امیری به افتتاح پست 400 کیلوولت لردگان با صرف 70 میلیارد تومان هزینه در ایام دهه فجر امسال اشاره و بیان کرد: افتتاح بیمارستان مالخلیفه با 15 میلیارد تومان اعتبار، بیمارستان چلگرد با 12 میلیارد تومان اعتبار و محور شهرکرد-بروجن-لردگان با 30 میلیارد تومان از مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح استان در این ایام هستند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :