موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/115586 :کد

استاندار چهارمحال و بختیاری:

برخورد قانونی با عاملین مواد مخدر در چهارمحال صورت می‌گیرد

  چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۶
تعداد بازدید : ۱۲۳   
 تحلیل ایران -برخورد قانونی با عاملین مواد مخدر در چهارمحال صورت می‌گیرد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برخورد قاطع و قانونی با سوداگران مواد مخدر در استان صورت می‌گیرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برخورد قاطع و قانونی با سوداگران مواد مخدر در استان صورت می‌گیرد.


به گزارش تحلیل ایران، قاسم سلیمانی عصر امروز در همایش پایش جرایم، آسیب‌های اجتماعی و راهکارهای پیشگیرانه آن در استان به میزبانی شهرستان فارسان با اشاره به اقدامات بسیار خوب نیروی انتظامی، دادگستری و سربازان گمنام امام زمان (عج) در امر مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: به منظور ایجاد فضای ناامن برای قاچاقچیان و سوداگران مواد مخدر با هرگونه فعالیت آن‌ها در استان به صورت جدی و قانونی برخورد می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در هر کاری پیشگیری بهتر و کم هزینه‌تر از درمان است، افزود: اجتماعی کردن و استفاده از توان سازمان‌های مردم نهاد تاثیر زیادی در مبارزه و کاهش گرایش جوانان به مواد مخدر دارد از همین‌رو لازم است این سازمان‌ها به صورت فعال در این زمینه ورود پیدا کنند.

 

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه پرهیز از افراط و تفریط نقش موثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد، خاطرنشان کرد: ایجاد شور و نشاط و برقراری تعادل نقش مهمی در شکوفایی استعدادهای جوانان و جلوگیری از گرایش آن‌ها به سمت  آسیب‌های اجتماعی دارد.

 

سلیمانی با تاکید بر اینکه به صورت رسمی 20 درصد و به صورت غیررسمی 40 درصد اعتبارات استان در مسائل فرهنگی هزینه می‌شود، بیان کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه باید با در نظر گرفتن مسائلی مانند ترویج فرهنگ اسلامی-ایرانی، رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری عملی شود.

وی تصریح کرد: انجام تحقیقات علمی در راستای نیازهای اجتماعی و فرهنگی استان و کاربردی کردن آن‌ها می‌تواند تاثیر زیادی در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

به گزارش تسنیم در این همایش از فعالان فرهنگی حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :