موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/115905 :کد

با حضور مشاور رئیس جمهور

باند دوم محور شهرکرد - شلمزار کلنگ‌زنی شد

  شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۹
تعداد بازدید : ۱۴۳   
 تحلیل ایران -باند دوم محور شهرکرد - شلمزار کلنگ‌زنی شد

با حضور مشاور رئیس جمهور و معاون عمرانی بنیاد مسکن باند دوم محور شهرکرد - شلمزار کلنگ‌زنی شد.

با حضور مشاور رئیس جمهور و معاون عمرانی بنیاد مسکن باند دوم محور شهرکرد - شلمزار کلنگ‌زنی شد.


به گزارش تحلیل ایران، باند دوم محور شهرکرد - شلمزار با حضور مشاور امور مجلس رئیس جمهور و محمدرضا شاملو معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان کلنگ‌زنی شد.

 

گودرز امیری معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری در این مراسم اظهار داشت: طول محور شهرکرد - شلمزار 26 کیلومتر است که 13 کیلومتر آن در گذشته چهار بانده شده و عملیات اجرایی 13 کیلومتر باقی‌مانده آن نیز از امروز  آغاز می‌شود.

 

وی افزود: اعتبار این پروژه 13 میلیارد تومان است که امیدواریم با پشتیبانی وزارت راه و شهرسازی این پروژه در کمترین زمان به بهره‌برداری برسد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تا قبل از دولت یازدهم استان تنها دارای 110 کیلومتر بزرگراه بود اما در 3 و نیم سال گذشته طول بزرگراه‌های استان به 310 کیلومتر افزایش یافت.

 

امیری با اشاره به اجرای پروژه‌های راه در روستاهای استان گفت: در طول این مدت کارهای ارزشمندی انجام شده است اما با توجه به اینکه تعدادی از روستاهای استان همچنان فاقد جاده ماشین‌رو هستند امیدواریم تا پایان دولت یازدهم راه‌های این روستاها نیز بهسازی شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :